М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
annuwka1
annuwka1
09.03.2021 17:15 •  Українська мова

Іть в чомусь будь ласка і напишіть твір-міркування на тему "головне в житті".9 обсяг - 1,5 сторінки) 2. запишіть прислівники і прислівникові сполучення разом, окремо або через дефіс. до/останку, будь/що, на/гора, що/хвилини, де/в/кого, все/ж/таки, на/пів/свідомо, з/краю, день/у/день, де/далі, коли/сь. після/завтра. 3. продовжити прислів'я, визначити типи односкладних речень. вік живи - . не пером пишуть, а .у вмілого руки . без охоти . від добра добра чуже переступи, та . 4. до поданих слів підібрати відповідні означення: музикальний чи музичний. сім'я, мистецтво, номер, голос, народ, критик, школа, виховання, слух, обдарування, кіоск, тріо. 5. подані словосполучення перекласти українською мовою. мелкий дождь, утолить жажду, каждьш вечер, изьісканньїй ум, благоуханньш цветок, укромное местечко.

👇
Ответ:
SaBzZiRo
SaBzZiRo
09.03.2021
3.Вік живи-вік учись.Не пером пишуть,а розумом.У вмілого руки не бояться.Без охоти нема роботи.Від добра ніхто не тікає.Чуже переступи ,та своє зроби.
5.Дрібний дощ,втамувати спрагу,кожний вечір,вишуканий розум,затишне містечко.
4,7(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
victorianna03
victorianna03
09.03.2021
3. Якщо формулювання теми подано у формі розповідально-називного речення, то перебудуйте його в питальне речення (ключове слово). Дайте відповідь на це запитання і отримаєте головну думку вашого твору (ідею).

Ідея — це висновок вашого твору. Таким чином, правильне і ^ планування твору починається не зі вступу, а з кінця, тобто : з висновку.

4. Сформулювавши висновок (ідею), доберіть до нього докази. Відберіть найбільш сильні аргументи, подивіться, щоб вони не збігалися, відкиньте найбільш слабкі та спірні. Докази, які залишилися, розподіліть у певній послідовності (за хронологією, за важливістю доказів тощо). Таким чином, ми отримуємо план основної частини твору.

5. Дивлячись на основну частину твору і висновок, необхідно вирішити, який варіант тези краще підійде в цьому випадку. Якщо всі докази проводять одну й ту саму ідею, то краще взяти твердження. Якщо ж основна частина побудована як дослідження, тобто з’ясування сильних або слабких сторін того чи іншого явища, характеру, думки, то тезу краще сформулювати у формі проблемного запитання.

6. Тепер, коли зрозуміла логіка в побудові твору, необхідно продумати вступ (зачин), який мас підвести до тези (ствердження або запитання). Вибирайте тип вступу у відповідності до змісту теми.

Не починайте продумувати твір зі вступу. Обмірковування  вступу – заключний етап роботи в плануванні твору.

7. Не забувайте про зв’язки між окремими частинами твору. «Шви» повинні бути непомітними. Кожна наступна частина має плавно витікати з попередньої.

8. Спланувавши твір, починайте створення чорнового варіанта.

9. Закінчивши чернетку, відверніть свою увагу на хвилину, а потім подивіться на твір та оцініть його. Читаючи чернетку, перевірте наявність орфографічних, пунктуаційних, граматичних, мовленнєвих, стилістичних, логічних, фактичних помилок. Виправте їх, тобто проведіть редагування тексту: викресліть зайве, неінформативні речення або їхні частини; розділіть на два-три речення заплутані фрази; замініть невдалі слова і вирази більш вдалими і т.п.

10. Відредагувавши чернетку, перепишіть твір начисто. Прочитайте два-три рази, ще раз перевірте його для того, щоб уникнути помилок.

В основу твору може лягти будь-який матеріал. У залежності від джерел матеріалу твори поділяються на такі види:

1) на основі особистих вражень;

2) на основі опосередкованого досвіду (почерпнутого з писемних джерел, картин, вистав, кінофільмів, радіо- та телепрограм);

3) на основі використання матеріалу з різних джерел (власн переплітаються з опосередкованим досвідом).

 
4,5(62 оценок)
Ответ:
oksana2000001
oksana2000001
09.03.2021

При інфікуванні вірусом грипу імунна система бореться з ним, але якщо організм ослаблений, вона слабко справляється з інфекцією. Вірус СНІДу діє на саму імунну систему , і ніякого іншого дії не має , людина починає хворіти від інших вірусів і бактерій, яким ослаблена імунна система вже не здатна протистояти. У ході ВІЛ -інфекції у одного і того ж людини виникають нові штами (різновиди ) вірусу, які розрізняються за швидкістю відтворення і здібності інфікувати . Потрапляючи в організм людини, вірус ВІЛ заражає CD4 + лімфоцити, макрофаги і деякі інші типи клітин імунної системи. Проникнувши в клітини зазначених типів, вірус починає активно в них розмножуватися. Це в кінцевому рахунку призводить до руйнування і загибелі заражених клітин. Присутність ВІЛ з часом викликає порушення імунної системи через виборчого знищення їм імунокомпетентних клітин і придушення їх діяльності . Що вийшли з клітки віруси впроваджуються в нові клітини , і цикл повторюється. Поступово число CD4 + лімфоцитів знижується настільки, що організм вже не справляється зі збудниками навіть тих інфекцій, які не є небезпечними або мало небезпечні для здорових людей з нормально функціонуючою імунною системою.

4,6(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ