М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
asya159
asya159
13.06.2021 11:32 •  Українська мова

Твір на вільну тему з використанням відокремлених членів речення

👇
Ответ:
leryn1999
leryn1999
13.06.2021
Мова – найдосконаліший інструмент людського спілкування. За її до можна висловити усі почуття, передати емоції, дати характеристику живій чи не живій істоті та висловити будь яку думку. Вона універсальний засіб вираження особистого внутрішнього світу кожної людини. Стилістика мови нагадує розгалужені гілки дерева, слова сполучаються, поєднуються надаючи мові ще більшої виразності. Висловлюючись люди використовують речення прості або складні, з різними зворотами, відокремленими членами речення. Вживання уточнюючих членів речення робить мову колоритнішою, багатшою, а у людини, що їх використовує, розвиває витончений мовний смак та загальну культуру мовлення. Речення, побудоване з використанням відокремлених уточнюючих членів має більшу ємкість і конкретику. Уточнюючі члени речення пояснюють, уточнюють, конкретизують ті слова, після яких вони поставлені. Вони дають відповіді на питання:як саме?; або де саме?; чи хто саме?; саме коли?; і тому подібні. Наприклад: внизу, біля підніжжя пагорба; зранку, о сьомій годині; темна, аж чорна. Найчастіше уточнюються обставини, але можуть уточнюватися будь-які члени в реченні, це і головні члени речення і означення і додатки. Виділяються вони при вимові інтонацією, а при написанні – розділовими знаками, найчастіше комою, іноді тире. Вони можуть приєднуватися в реченні і словами, такими як: цебто, тобто, чи, а саме, зокрема, інакше, особливо, як кажуть. Виділення певних членів речення як уточнюючих, залежить від змісту, який автор вкладає в свої висловлювання. Залежно від цього й промовляються вони з різною інтонацією. Не слід ототожнювати відокремлені члени речення з уточнюючими. Між ними існує відмінність, суть її у тому, що відокремлені члени речення можуть набувати значення додаткового присудка, члени речення уточнюючі ж, не мають такого значення, вони використовуються для додаткового пояснення або конкретизації. 1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (No Ratings Yet)
4,6(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
linda281
linda281
13.06.2021
Батьки-найбільший скарб у житті людини.
Часто ми недолюблюємо своїх батьків. Інколи батьки нас сварять, критикують. Але ми всерівно знаємо, що любов батьків найсильніша та найщиріша.
У мене є чудові батьки. Я їх дуже люблю, поважаю. Я люблю своїх батьків за те, що вони в мене є. Я люблю своїх батьків тому, що вони мене виховали. Батько та мати вчили мене жити у цьому світі. Батьки від раннього дитинства віддавали мені свою любов. Також у мене дуже велика повага до своїх батьків. Незважаючи на всі труднощі, які були у їхньому житті ми залишалися великою, дружньою сім*єю.
Я люблю своїх батьків і вам раджу задуматися над своїм ставленням до найрідніших.
4,7(67 оценок)
Ответ:
Artur68084
Artur68084
13.06.2021
У складених порядкових числівниках відмінюється лише останнє слово

Н. вісімсот сорок сьомий

Р. вісімсот сорок сьомого

Д. вісімсот сорок сьомому

З. вісімсот сорок сьомий

О. вісімсот сорок сьомим

М. на вісімсот сорок сьомому


У складених кількісних числівниках відмінюються всі складові частини

Н. п'ятсот сорок три

Р.  п'ятисот сорока трьох

Д. п'ятистам сорока трьом

З.  п'ятсот сорок три

О. п'ятьмастами сорока трьома

М. на  п'ятистах сорока трьох


У дробових числівниках чисельник відмінюється як кількісний числівник, знаменник - як порядковий

Н. дві п'яті

Р. двох п'ятих

Д. двом п'ятим

З. дві п'яті

О. двома п'ятими

М. на двох п'ятих




4,8(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ