М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hophip2
hophip2
17.05.2022 08:02 •  Українська мова

Установіть відповідність між односкладним простим реченням і його видом. 1) узагальнено-особове; 2) означено-особове; 3) безособове. а. і дивно бачити на холодному небі ті завірюхи, коли навколо ще серпнева ніч (б. антонечко-давидович) б. любіть україну у сні й на яву, вишневу свою україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов’їну (в. сосюра). в. поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі (л. костенко). г. посієш вчасно – вродить рясно (народна творчість).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
davidmarabyan
davidmarabyan
17.05.2022

Марина(М): Іване, сьогодні за обідом я замислилась про одне цікаве питання

Іван(І): Про яке? Можливо я зможу до

М: Як ти вважаеш, Інтернет шкідливий чи корисний? Деякі кажуть, що від нього суцільні проблеми, інші, що без ньго неможливе існування сучасної людини

І: Знаешь, Маринко, це питання на яке немає відповіді. Я згоден з тим, що в Інтернеті можна зустріти багато поганих, не дитячих сторінок ітд, але якщо використовувати його за призначенням, то він дуже спрощує життя.

М: Як саме?

І: Ну в інтернеті ми знакодимо багато цікавої і корисної інформації. Ця мережа дає нам змогу спілкуватися з друзями, переглядати фільми та читати книги.

М: Я згодна з тобою, якщо використовувати Інтернет за призначенням, то він до в житті, але потрібно дуже обережно ним користуватися, адже це місце скупчення інтернет-злодіїв, хакерів та інтернет-тролів.

І: Ой, здається починається урок, біжімо скоріше!

Объяснение:

4,4(85 оценок)
Ответ:
Denis2008111
Denis2008111
17.05.2022

Толерантність — це вшанування чужих почуттів , поглядів , вірувань , звичаїв , які б не були , хоч і суперечливі нашим. Ми повинні ставитися один до одного в дусі Братерства!

Наприклад , людина , яка не щира , але за певних обставин прагне проявити себе з хорошої сторони , толерантно спілкуватися з іншими , але водночас відчувати ненависть , підлість і відчуття не поваги , то таку людину толерантною ні в якому випадку не назвеш. Це «іноторелантні» люди , тобто протилежні до толерантних , але все ж таки людина , яка толерантна , якій властива особлива поведінка , особливі риси характеру то вона зможе досягнути успіху в спілкуванні , заслужити повагу до себе від оточуючих.

4,8(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ