М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kotja6996
Kotja6996
16.06.2021 07:46 •  Українська мова

Твір на тему"хто шевченка прочитав, той багатший серцем став"

👇
Ответ:
timurgu08
timurgu08
16.06.2021
Для популяризації багатогранного високо художнього таланту великого українського поета, письменника, художника - Тараса Григоровича Шевченка, з метою залучення уваги до його творчості та з нагоди 200-річчя з дня його народження 11 березня в бібліотеці-філії № 28 зібралися шанувальники творчості Т. Г. Шевченка. «Т. Г. Шевченко - видатний син українського народу, його честь і совість, людина універсальних обдарувань та інтересів. Немає такої сторони життя, якої він не торкнувся б у своїй творчості: любов до України, культури та історії українського народу, ставлення до жінки-матері, природи і багато іншого. Поезія і проза Т. Г. Шевченко живе серед нас і вселяє віру і надію, допомагає долати труднощі. 
Давайте доторкнемося серцем до Шевченківських творів, переймемося їх духом» - такими словами відкрила поетичний годину завідуюча бібліотекою Попова С. М. Потім вона представила читачам книжкову експозицію, розповіла про книги, представленої на ній. Бібліотекар Гальперіна Е. Б. зробила повідомлення на тему «Т. Г. Шевченко - живописець і графік», а наші читачі виконали українські пісні, читали власні вірші, присвячені Т. Г. Шевченку, Україні.
4,7(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nelya2612
Nelya2612
16.06.2021
-Привіт, Катю!
-Привіт, Дашо!
-Як твої справи?
-Добре. А в тебе?
-Теж чудово. Уявляєш, я і мій клас їздили до Криму. Ми плавали в морі та ходили в похід на гору Аю-даг. Було весело. Ми всі добре відпочили!
-Як цікаво! А я зі своїм класом їздили до Ігроленду. Також грали в боулінг і каталися на ковзанах.
- Нічого собі! Тобі не було важко кататися на ковзанах?
-Ні, я вмію кататися на них.
-А як ти кидала м"яча? Він важкий?
-Дивлячись для кого. Я легко навчилася збивати кеглі. 
-Як це ти робила?
-Потрібно цілитися по центру і кинути м"яча як найсильніше. Але потрібно дотримуватися правил.
-Давай ми поїдемо туди в неділю разом. Збираємося біля зупинки о 11 годині дня.
 -Добре?
-Добре. До зустрічі! Бувай!
-Бувай! 
там ще можна добавити свої слова якщо мало!
4,4(7 оценок)
Ответ:
Pisos1337228
Pisos1337228
16.06.2021
Хто знання має, той мур ламає. У світі дикої природи все живе підкорюється одним і тим самим законам: основою для життя будь-якої істоти є інстинкти.Тварини, комахи, птахи народжуються з ними та передають їх своїм дітям. Але навіть ці нерозумні порівняно з людиною істоти протягом життя набувають певних знань, котрі допомагають їм не просто виживати, а жити в кращих умовах. Колись батько прочитав мені розповідь про сороку, котра, не змігши видобути воду з дна глечика, почала кидати в цей глечик камінці і робила це доти, доки вода не опинилася майже на поверхні. Що це, як не винахідливість, знання?Людство вижило й розвинулося саме завдяки знанням. Навички з мисливства, облаштування свого житла, виховання нащадків, здобуті первісною людиною, протягом тисячоліть не просто змінилися, а дуже розвинулись, розгалузились. Чи могла уявити людина середньовіччя, що за кілька століть люди вже підкорять не тільки глибини океану, а й височінь неба? В усі часи жили сміливці, котрі своїми допитливістю та сміливістю стимулювали людство до розвитку, до підкорення нових вершин. Ось, наприклад, Ікар спробував долетіти до сонця на сконструйованих ним крилах, Авіценна, який досліджував властивості різних трав, мінералів, розвивав медицину, Леонардо да Вінчі зробив неоціненний внесок до розвитку великої кількості наукових і мистецьких дисциплін. Численні винаходи таких сміливців століттями складалися в скарбницю людства, деякі з них, наприклад, колесо, журавель на криниці, звичайна голка, сьогодні здаються настільки буденними, що навіть складно уявити, що колись людство не мало таких предметів.Досвід попередніх поколінь не тільки створює основу для життя сучасного людства, але й стимулює його до розвитку вже набутих та отримання нових знань. Підкоривши воду, вогонь, повітря, атом, люди активно підкорюють космос, земні глибини, поглиблюють знання з фундаментальних дисциплін. Протягом усього життя людство навчається й використовує набуті знання, передає їх наступним поколінням, тим самим змінюючи світ і самих себе.
4,6(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ