ответ:
якщо зупинитися і подивитися навколо, можна з подивом усвідомити казкову красу природи. матінка-природа із задоволенням змінює картинки та грає різнобарвною палітрою барв. наче великий художник, вона дбайливо перефарбовує свої угіддя з дня на день, з місяця на місяць, з року на рік.
природа надзвичайно гарна у будь-яку пору року. взимку вона дрімає під білосніжною пухнастою ковдрою. навесні пробуджується від зимового сну. все живе радіє довгоочікуваному теплу. літо теплою, кольоровою, ситцевою хусткою опускається на ніжну землю. в ясно-блакитному сонячному небі лунає спів птахів. легкі білі хмаринки безшумно пропливають у височині. в полях стрекочуть коники, дзижчать та перелітають з квітки на квітку бджоли. але поступово на зміну веселому літу розміреним кроком приходить осінь. це особлива пора року. за своєю красою вона не поступається жодному сезону.
отже, кожної пори року природа красива по-своєму.
объяснение:
Відповідь:
1. "Пісня про рушник" (Рідна мати моя), "Київський вальс", "Пісня про Вчительку" "Білі каштани"
2. Господар і шевцював (був чоботяром) і на заробітки в Таврію ходив, оскільки землі було дві десятини, а сім'я була багатодітна (11 дітей). Старший брат Василь грав на гармонії, мав гарний голос і разом з Андрійком із малих літ добре виспівували, їх навіть приходили послухати сусіди. Сам Андрій був дуже вразливою дитиною, він майже завжди переробляв кінцівки трагічних пісень, де співалося про смерть козака, на такі, що в нього козак був тільки поранений і товариші діставали йому ліки від яких він одужував.
Хто з близьких людей мав на Андрія особливий вплив? - Я думаю, що з близьких людей найбільший вплив мала його мама, яка знала дуже багато пісень. За її виконання народних пісень, які слухав сам Максим Рильський, він схвильовано цілував їй руку. А дядько Микита прив'язав любов до книги.
А безпосереднє значення на його творчості мав вплив Шевченко.
3. Батько змалку навчав синів чоботярської майстерності, тому йому не подобалось зневажливе ставлення найменшого сина до цієї праці. Він завжди казав, що людина повинна знати якесь ремесло. Але мама і старший брат його завжди підтримували, завдяки чому їм вдалося переконати батька і відпустити Андрія на навчання
4. В часи дитинства Андрія селище Обухів (місце його народження) було центром мандрівних співців-бандуристів. Оскільки Андрій мріяв стати бандуристом, тому і навчатися вирішив піти до цієї школи
Пояснення:
Якщо вам до чекаю оцінки і подяки! ;-)
сільська і сіль корінь сіл