Підкреслити іменники вжиті у кличному відмінку.як вони виділені в реченні? рідну мову, рідний край в серці,брате ,зберігай! іди,іди,дощику,зварю тобі борщику в полив*янім горщику! ой, сонечку-батечку,догоди,догоди,а ти ,земле-матінко уроди,уроди!
Рідну мову, рідний край в серці,брате ,зберігай! Іди,іди,дощику,зварю тобі борщику в полив*янім горщику!Ой, сонечку-батечку,догоди,догоди,а ти ,земле-матінко, уроди,уроди!
Іменники в кличному відмінку у цих реченнях виділені комами.
Нині на Україні настали складні часи. Люди хочуть знищити владу, яка роками крала гроші, робила все задля свого блага. Наші герої стоять на майдані заради майбутнього покоління, щоб була хороша медицина, освіта, влада та врешті-решт, щоб був порядок в країні. Україна показала, що вона є сильною країною та незалежною. Люди, що віддали своє життя заради нас , є справжніми патріотами. Вони йшли на майдан знаючи, що в буль-який момент їх можуть вбити. Я їх поважаю. Думаю, що їхні серця будуть битися разом з Євромайданом, Україною вічно. Слава Україні!
Якщо дитину виховуе телевізор Якщо дитину виховуе телевізор,це дуже погано!Людина не розвиваеться и шкодить здоров'ю! Біля телевізора не треба сидіти довго,щоб дізнатися потрібне.Достатньо подивитися п'яти-хвилинні новини и все.У світі набагато цікавіще ніж перед екраном! Крім того,що плуеться зір,людина може здобути раз крові.А ще в телевізорі можна побачити фільми чи програми ,що дітям дивитися не можна! Тож дітей краще виховувати по-далі від цього пристрою!
Іменники в кличному відмінку у цих реченнях виділені комами.