М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему вигляд сучасного підлітка в школі та поза нею 2 сторінки

👇
Ответ:
katyakot56806
katyakot56806
20.06.2021
Банька парилка
фі віфваів сісфі
4,6(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
наука28
наука28
20.06.2021

Объяснение:

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Усі ці свята дуже взаємопов’язані і виникали послідовно

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем».

Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Не виникає навіть суперечок між православними українцями й рідновірами, котрі хоч і вкладають у це свято зовсім різний зміст, ставляться до нього дуже шанобливо.

Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А на Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою. І. до речі, саме у цей день, козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами.

Відомий український етнограф Олекса Воропай писав, що після зруйнування Катериною ІІ Запорозької Січі, козаки, ідучи за Дунай, несли з собою ікону Покрови Пресвятої Богородиці

Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про них складено безліч творів, книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. Образ сміливого парубка, котрий захищає честь та волю нашого народу, міцно закарбувався у пам’яті поколінь. Тож, козак в українській культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї усього нашого народу.

Друга спроба вибороти незалежність українського народу й держави здійснювалася у тяжкі 1917-1920 роки.

Третя – уже в наш час – під час розпаду радянської імперії, коли прокинувся волелюбний інтерес до власної історії й генетичної пам'яті.

Четверта хвиля цього інтересу, – напевно, сьогоднішня. Адже, з 2015 року 14 жовтня є державним святом і неробочим днем – Днем захисника України.

4,6(2 оценок)
Ответ:
aadiiii1
aadiiii1
20.06.2021

 Мене звати Марічка. Я народилась у місті Запоріжжя 17 січня 2005 року. Зараз я навчаюсь у восьмому класі у школі №23. У школі я навчаюсь добре. Я різностороння розвинена особистість. У мене є чимало занять, які мене захоплюють. Перше моє улюблене заняття - кулінарія. Вперше я приготувала страву самостійно, коли мені було 10 років. Звичайно, це не було щось дуже смачне. Моя перша піца дуже сильно підгоріла та була напрочуд твердою. Але з того часу я зрозуміла, що хочу стати кулінаром.  

     Я маю багато хобі. Інше моє захоплення - сучасна література. Я дуже люблю читати тому завжди цікавлюсь новинками у світі книг. Мої улюблені автори - це Марія Матіос, Роман Іванничук та Володимир Лис. Читаючи, я поринаю у світ мрій.  Також я займаюсь народними танцями. Це заняття допомагає мені підтримувати мою фізичну форму. Я прагну реалізовувати себе у різних сферах. Тому, я сподіваюсь, що у майбутньому мої улюблені заняття принесуть мені користь.  

Объяснение:

4,5(49 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ