М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kri2221
kri2221
15.07.2022 19:40 •  Українська мова

Нужно составить диалог с иностранцем,на любую тему. 18-10 реплик.

👇
Ответ:
Whete are you from in the United States, Mark? Откуда ты в Соединенных Штатах, Марк? The West Coast. San Francisco. С западного побережья. Сан-Франциско. Is it nice? Хороший {город}? Oh yeah. It’s a great city. О, да. Это великолепный город. Are you from London? Ты из Лондона? No, I’m from Cambridge. Нет, я из Кембриджа. My family live there, but I live here in London. Моя семья живет там, но я живу здесь, в Лондоне. Sorry. Прости. Hello darling, how are you? Привет, дорогая, как ты? I’m fine, yeah. Я в порядке, да. Don’t worry. Не волнуйся. Fine, fine. Отлично, отлично. That’s great. Это здорово. Bye, darling. До свидания, дорогая. I love you. Я люблю тебя. Sorry. Прости. That’s OK. Your wife? Все нормально. Твоя жена? No, no, my daughter. Нет, нет, моя дочь. She always phones me when I’m traveling. Она всегда звонит мне, когда я в отъезде. How old is she? Сколько ей? She’s nine. Девять. She lives with her mother in Los Angeles. Она живет с матерью в Лос-Анджелесе. We’re divorced. Мы разведены. Are you married? Ты замужем? No, I’m not. Нет, я нет. How old are you? Сколько тебе лет? That’s very personal! Это очень личное! What do you think? Как ты думаешь? Twenty-five? Twenty-six? Двадцать пять? Двадцать шесть мне двадцать семь лет. How old are you? Сколько тебе лет? I’m thirty-four. Мне тридцать четыре. Would you like another drink? Хочешь еще напиток? No, thanks. Нет Я должна идти сейчас, Марк. Our first meeting’s at ten. Наше первое собрание в десять. See you tomorrow. Увидимся завтра. See you tomorrow, Allie. Увидимся завтра, Алли. Goodnight. Спокойной ночи.
4,8(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
врошдщ
врошдщ
15.07.2022

Відповідь:

«Екологія – наука, що вивчає взаємини живої і неживої природи».

Тобто, роблячи висновок, можна сказати, що «екологія мови» – наука про середовище мови і процеси, які відбуваються в ній, про взаємодію розмовної і літературної української мови.

Як відомо, наша мова – одна з «спадкоємців» старослов’янської, «церковнослов’янської»,  яку нині вживають тільки при проведенні православних богослужінь. З плином часу процеси, що змінили старослов’янську мову на українську, стали менш помітними, і простежуються тільки фахівцями в області мови.

Пояснення:

4,5(7 оценок)
Ответ:
kirill46712
kirill46712
15.07.2022

Вам не здається, що з мовленням та екологією у нас одні й ті  самі проблеми? Обидва поняття потребують очистки від того, бруду, що накопичувався багатьма роками.

Не знаю, як вам, але мені видається досить дивною і нез`ясовною одна річ, яка просто лізе в очі, точніше, у вуха, але роками залишається поза увагою суспільства у нашій країні. Це правильна мова.  

Ось дивіться. У Бернарда Шоу, в його п`єсі «Пігмаліон», головна героїня Еліза Дулітл жила за часів королеви Вікторії і отримала, як усі діти з бідних родин Англії, в найкращому разі, початкову освіту, тобто, вміла читати та рахувати гроші. Вона виросла у передмісті Лондона, де всі люди говорили на своєрідній мові – кокні, яку часто взагалі не могли зрозуміти жителі інших районів цього велетенського міста. І для людей з привілейованих верств суспільства ця мова здавалася нестерпно огидною, неприпустимою, грубою, викликала подив та глузування.  

Еліза майже ніякої освіти не мала, але навіть вона розуміла, що, не навчившися правильно вимовляти слова і будувати речення, ніколи не зможеш піднятися вище свого жалюгідного оточення, не зможеш розпочати свою праву, не зможеш забезпечити собі гідне життя. Але вона опинилася в потрібному місці у потрібний час, і тут їй трапився професор Хіггінс.  

Що ж до українців, то вони вважають себе культурними та освіченими людьми,  всі мають не просто шкільну освіту, а університетську, та ще й не одну. На кожному кроці у великих містах розташовані навчальні заклади, де людей вчать, вчать,  вчать … рідної мови. І що, як кажуть, у сухому залишку?

Нічого. Як і 100 років тому, правильною мовою говорять одиниці, як-от, наприклад, я. Інші вдовольняються тією мовою, яку зроду чули у себе вдома: дехто – суржиком, дехто – галицьким діалектом, гварою. Багато людей говорять досить правильною російською мовою.  

Як досконале знання мови впливає на суспільний стан та ділову успішність українця? За моїми власними ніяк. Щоб це зрозуміти, достатньо лише на півгодинки увімкнути телевізор. За цей час ви почуєте від дикторів, ведучих, від просто людей, від високоповажних людей, в тому числі – бізнесменів і депутатів парламенту стільки словесного бруду, що вам стане соромно за стан освіти, вихованості, обізнаності людей щодо їхньої мови. Складається враження, що їм не подобається мова, якою вони змушені говорити, що її насаджують штучно, примушують говорити мовою, на якій вони не думають, якою не володіють.  

Я хочу сказати, що в нашій країні, на відміну від Англії 19 сторіччя, знання, а точніше незнання мови не є запорукою «успішного життя», тобто, можна стати заможним і щасливим, користуватися високим становищем та мати імідж поважної особи, не маючи навіть достатнього словникового запасу.  

«Поговори трохи, і я скажу, хто ти», - жартують філологи. І справді, хто ти є насправді – про це скаже твоя мова.  

4,7(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ