М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hvorovmax
hvorovmax
14.04.2022 06:14 •  Українська мова

Збукв слова апельсин утворить нови слова

👇
Ответ:
kuzminanika2000
kuzminanika2000
14.04.2022
Спина, план, пес, син, лис,сила, пенал, липа.
4,6(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
шапан1
шапан1
14.04.2022
Кожна пора року по-своєму красива. Осінь відрізняється найрізноманітнішими кольорами.  Йдеш по лісі а під ногами шелестять пожовклі листя. На деревах, ще видно жовтогарячі та золоті листочки. Мені подобається прогулятися в парку свіжого осіннього дня, коли над головою синіє безмежне небо, а де-не-де поміж гілок червоніють ягоди горобини.Така барвиста пора осені настає раптово та швидко минає. Дні поступово сіріють, все частіше ллються дощі. Небо опускається нижче, листя стає коричневим і падає нам під ноги.Загалом, осінь чарівна і неповторна. Вона дивує нас кожного року і зустрічає привітними шелистами листочків
4,8(97 оценок)
Ответ:
ludamishina26
ludamishina26
14.04.2022

Картина навкруги була дуже оригінальна. Продовжасте озеро на двадцять верстов вганялося в степ і блищало між крутими берегами, неначе вкрите легким прозорим покривалом з туману. Місцями кругом озера, а найбільше коло білої пересипі ніби тонули в зеленій воді високі, густі, як ліс, очерети та оситняги, а за пересип’ю синіло Чорне море, піднімалося все вгору, зливалось далеко з туманом на небі, з золотим світом сонця, стояло ніби сумна далека чорна гора і неначе було напоготові шубовснуть всією товщею й залити білу пересип, і озеро, і зелені очерети, і широкий степ. І море, і озеро, й синій високий його берег, і широкий степ — все було залите гарячим маревом і прикрите таким легким сивим туманом, що всі сутінки, всі кольори ніби зливались докупи, тільки зверху ясно синіло пишне, кругле, лиснюче небо. В небі крутились білі мартини й чайки, а здорові білі з червоними носами баби, неначе лебеді, вкривали купами й море, й береги.

Через вузьку пересип скрізь були прокопані єрики, цебто канави, кудою ціле літо йшла дрібна кефаль з моря в озеро жирувать на плавнях, а восени верталась знов у море.

(І. Нечуй-Левицький,178 слів)

Завдання

Напиши словниковий диктант. Визнач орфограми. Назви правила щодо їх написання. М…тушитися, м…готіти, м…нає, кр…ло, вл…тівши, л…гес…нько, д…ревах, оз…ро, ч…р…да, з…млі, бач…ти, пр…красити, п…р…могти, зб…рається, блак…тне, л…леки, ш…піння, затр…вожилась, приз…млення, л…вада, к…шеня, г…ря, в…сняний.

Напиши диктант. Перевір його, користуючись даним текстом. Постав оцінку з урахуванням орфографічних та пунктуаційних помилок.

Диктанти.dp.ua

NEXTДиктант №378 »

PREVIOUS« Диктант №376

VIEW COMMENTS

Darya

11.03.2018 at 12:47

Текст не О.Довженка, а І.Нечуя-Левицького "Микола Джеря"!

Тарас

20.03.2018 at 01:27

Дякуємо :)

Leave a Comment

SHARE

PUBLISHED BY

Диктанти.dp.ua

3 РОКИ AGO

RELATED POST

Диктант №547

Диктант №546

Диктант №545

RECENT POSTS

БЕЗ КАТЕГОРІЇ

Диктант №547

Джуринський водоспад Джуринський водоспад – одне з неповторно красивих місць України. Це найбільший рівнинний водоспад Європи, який має шістнадцять метрів…

11 місяців ago

БЕЗ КАТЕГОРІЇ

Диктант №546

Україна на межі тисячоліть За легендою, апостол Андрій Первозваний на одному з пагорбів, де нині стоїть Андріївська церква, напророчив: «На…

11 місяців ago

БЕЗ КАТЕГОРІЇ

Диктант №545

Марко Вовчок Маючи намір вивчити українську мову, російський класик Іван Тургенєв звернувся до Тараса Шевченка, щоб той порекомендував, прозу

4,7(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ