М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Adln48
Adln48
06.02.2021 18:17 •  Українська мова

Речення зі словами дочками із грудень своїми прийшов метелиця хурделиця завиєія

👇
Ответ:
soloveyandrey3
soloveyandrey3
06.02.2021
Грудень прийшов із своїми дочками: метелицею, хурделицею, завію.
4,6(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nastuaserova
nastuaserova
06.02.2021
Вгорі(обставина підкреслюється так риска крапка)шумів(дієслово двома рисками)вітер(підмет однією рискою)і зривав(присудок двома рисками) листя(підмет однією рискою) з дерев(додаток риска риска).Сонце(однією рискою)піднялося(двома рисками) і швидко( риска крапка, риска крапка)висушило( двома рисками) росу ( риска, риска)на траві( риска крапка). Місяць( однією рискою) світив( двома рисками) у вікно(риска крапка) і залив(двома рисками)кімнату(риска, риска)своїм холодним світлом(риска, риска).Через хвилину(риска крапка) ми(одна риска) зупинилися двома рисками)перед деревяним  будинком()
4,8(96 оценок)
Ответ:
dia49724zyf
dia49724zyf
06.02.2021
Прийме́нник — службова частина мови, яка разом з відмінковими закінченнями іменників, займенників і числівників виражає відношення між словами у реченні.
Прийменники не мають самостійного лексичного значення, тому членами речення не виступають. Належачи до іменників, числівників, займенників, вони входять до складу другорядних членів речення.
Прийменником називається службова частина мови, яка разом з відмінковими закінченнями іменників (або займенників) служить для вираження підрядних зв'язків між словами в реченні. Приклади прийменників:
первинні: без, в, від, для, по, через, при, над, під, до, з, ;
вторинні: задля, з-під, із-за, поза, щодо;
утворені від інших частин мови: близько, внаслідок, після, поруч, перед, протягом, під час, з до у зв'язку, завдяки, незважаючи на тощо.
Прийменники поєднуються з іменниками (або займенниками), причому деякі з них поєднуються тільки з одним відмінком) (без, до, крізь, про,), деякі — з двома (над, перед, під, ), а то й з трьома (в, з, за ').
Правопис прийменників в російській та українській мовах є вельми подібним і, як правило, великих ускладнень під час перекладу не викликає. Зверніть увагу:
можливе сплутування прийменників з префіксами), наприклад: без дороги — бездоріжжя, попід вікнами — попідвіконню, з боку друзів — збоку, з початку місяця — спочатку;
складні прийменники, утворені з до прийменника з (із), пишуться через дефіс, наприклад: з-за, з-над, з-поза, з-під, з-попід, з-серед;
4,4(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ