М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Спільнокореневі слова до слова мова: -іменник,-прикметник,-дієслово,-прислівник

👇
Ответ:
mfaig
mfaig
06.04.2020
Іменник : мовлення (корінь-мов), прикметник : іномовний (корінь-мов), дієслово: розмовляти (корінь-мов), прислівник: мовчки (корінь-мов) .
4,4(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SoktoevTimur
SoktoevTimur
06.04.2020

                                            Небезпечна  знахідка

Був  теплий  літній  ранок  Мишка  саме   вчора  приїхав  до  бабусі . І вирішив  завтра  піти до  лісу

 Це  була  його несподівана ідея , щоб до бабусі . Він  хотів зібрати  гриби та ягоди.  Я не знав  достовірно які  гриби та  ягоди треба збирати .  Я   що бачив  те й  збирав . Лише  згодом  я  зрозумів , що  зробив  помилку , але я  тоді  й  не знав  що  пів  кошика це   отруйні  гриби .

   Я зварив суп з грибів і дав бабусі  скуштувати , а потім і сам зїв . Через годину бабусі  та  мені  стало  погано  , але до приїхала  вчасно

 Цей  випадоке  став  мені  уроком на  все  життя .                  

4,6(31 оценок)
Ответ:
Diana12b
Diana12b
06.04.2020

Зазвичай під час літніх канікул ми з батьками вирушаємо до моря або в ліс - в похід. Але цього року я майже місяць провела у бабусі в гостях - в красивому селі Вишневе.
Бабусине село - маленьке, акуратне. Будинки мешканців села чистенькі, свежепобеленние. Дахи і наличники вікон, ставні, ворота у багатьох прикрашені витіюватою різьбою. Справа в тому, що село славиться своїми майстрами різьби по дереву - сім'єю Карташовим. Їхній будинок схожий на казкову хатинку. Здається, що на вікна, двері, навіть на паркан накинуто тонке мереживне покривало - так ошатно вони виглядають.
У бабусі в гостях я прокидалася дуже рано. По-іншому в селі не вийде - день тут починається з першими криками півнів.
Господарство у бабусі велике, і я зі своїм двоюрідним братом, теж приїхав погостювати в село, допомагала, чим могла: носила з криниці воду, готувала сніданок, варила їжу для поросят, рвала траву для кроликів. Бабуся навчила мене доїти корову і доглядати за курми та качками.
Вранці і ввечері ми з братом поливали город, тому що літо видалося посушливе. Бабуся була дуже рада нашої до часто готувала до обіду або вечері небудь смачненьке: печеня з картоплі з м'ясом в copyright 2005 ALLSoch.ru горщиках, вареники з ягодами, пироги з рибою.
У вільний час, якого у нас залишалося достатньо, ми з братом ходили в ліс. Місцеві хлопці навчили нас відрізняти їстівні гриби від отруйних і навіть показували грибні місця. А скільки чорниці було в лісі - видимо-невидимо!
Вечорами, відпочивши від жаркого дня, ми зустрічали возвращающееся з випасу стадо і забирали нашу корову, після чого грали з сусідськими хлопцями у волейбол або просто сиділи на лавочці і обмінювалися новинами.
Два рази ми з братом ходили в сусіднє село на риболовлю. Там є невеликий ставок, де водяться карасі і червоноперки. Але братові з рибною ловлею щастило більше, ніж мені: він наловив ціле відерко риби. Вдома ми нагодували дрібною рибою бабусиних котів, а велику я посмажила, і у нас вийшов чудовий вечеря.
Мені дуже сподобалося в селі. Я багато чому навчилася, добре відпочила, у мене з'явилися нові друзі. На наступне літо мені б теж хотілося поїхати до бабусі і провести там цілі канікули.

 

4,7(73 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ