М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Укажіть слово , у вимові якого гається уподібнення приголосних звуків : а казка ; б книжка ; в молотьба

👇
Ответ:
Mariyzilia
Mariyzilia
29.04.2023

в)

тому що, якщо робити транскрипцію то м*який знак не позначаємо за букву, а ппросто пропускаємо місце і маємо уподібнення приголосних

4,6(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Sima121
Sima121
29.04.2023

Я не дуже люблю прибирання - це факт, в якому мені важко зізнаватися. Але приходить день, коли безлад досягає якихось критичних норм. Тоді я сумно зітхаю, і вирішую взяти себе в руки, втішаючися тим, що зроблю всю роботу буквально за одну годину, а потім займуся улюбленою справою.

Тоді я відчиняю вікно і рішуче беруся за роботу. Зазвичай, я приводжу до ладу речі на письмовому столі: складаю книжки та зошити, збираю ручки та олівці, розкидані будь-де. Тоді беруся за пилосос. Працюю з ним, вичищаючи диван та килимок перед ним, крісло, а потім і підлогу.

Оглядаю кімнату з задоволенням, роблю відкриття  - вона стала затишнішою, охайнішою. Але ж це ще не все. Я протираю від пилу комп"ютер, стіл, підвіконня. Тоді складаю до шафи розкиданий всюди одяг, різні дрібниці.

Здається, все на місцях. Часу пройшло - майже година. І мені тепер зовсім не сумно, а навпаки - весело. Я ще наостанок беруся за швабру та протираю підлогу. В кімнаті  свіжо, повітря прохолодне і чисте. Підлога блищить. Всі речі на місцях. Прибирання закінчене. Можна знова займатися своїми улюбленими справами.

4,7(3 оценок)
Ответ:
Nikitosqwerty
Nikitosqwerty
29.04.2023

Саме затишне місце для мене – моя кімната. Тут я проводжу найбільше часу, тому намагаюся підтримувати в ній чистоту і створювати для себе комфортні умови. Раз в тиждень я проводжу генеральне прибирання і зараз я розповім, як воно проходить.

Я намагаюся перетворити прибирання в захоплююче і цікаве заняття для себе, тому включаю тиху музику і приступаю до основного процесу.

Для початку я прибираю своє робоче місце – розкладаю зошити і письмове приладдя по своїх місцях, витираю пил і переходжу до полиць з книгами. Я дуже люблю перебирати і протирати палітурки, кожен раз по-різному розставляючи книги і шкільні підручники, зошити. Після я протираю полички і переходжу до вікна. На підвіконні у мене стоять квіти в горщиках, я поливаю їх і прибираю підвіконня від непотрібних предметів, витираю пил. Після я мию вікна з миючим засобом і провітрюю. В кінці свого прибирання я мию підлогу і залишаю кімнату на п`ять хвилин, вимкнувши музику. Далі я повертаюся і знову приступаю до своїх справ – читаю книги, готую домашнє завдання або за своїх друзів.

Я люблю прибирати в своїй кімнаті, тому що мені подобається відчуття свіжості. Постійна підтримка чистоти вдома – запорука здоров`я і гарного настрою тих, хто там живе.

Объяснение:

4,5(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ