) Від одного з речень, з’єднаних сурядним зв’язком, залежить одне або кілька підрядних:
Ідуть од шахти шахтарі, А даль така широка та іскриста Там, де рум’яна стежка од зорі Біжить в село, що стало уже містом (В. Сосюра).
2) Кожне з речень, з’єднаних сурядним зв’язком, має залежне підрядне речення:
Розпухле вухо Тимка, на якому засохла кров, кинуло Орисю в жар, і їй хотілося торкнутися до нього пальцями, щоб зняти з нього біль, але вона не наважувалася цього зробити, щоб не спричинити ще більшого болю (Г. Тютюнник).
3) Два чи кілька речень, з’єднаних сурядним зв’язком, мають спільне підрядне:
Така там була температура, і так мене парою проймало, і стільки крові з мене вийшло, що я відчув себе здоровшим (Ю. Яновський).
Між двома сурядними реченнями, з’єднаними сполучниками і (й), та (у значенні і), якщо вони мають спільне підрядне, кома не ставиться:
Тільки що Марія розпалила в печі й приставила горщики, у вікнах замиготіла чорна смушева шапка й блиснули чорні брови (І. Нечуй-Левицький).
ВСЁ ЧТО ЗНАЮ!!
Объяснение:
Іноді ми не слідкуємо за тим,що говоримо іншим, і часто це може зруйнувати життя тих,хто поруч. особливо завдають болю слова,які нам кажуть наші рідні- мама,тато,сестра, або брат. Адже саме вони найдорожчі тобі люди,люди,яким ти довіряєш.
вони можуть навіть не дізнатися про те,що зробили дуже боляче.
наприклад, сестра каже, що ця сукня не підійшла тобі,тому що ти товста. з таких фраз зазвичай починаються дуже великі проблеми. Спочатку ти просто не будеш нічого їсти,а потім і до харчового розладу не далеко.
Тому,нам потрібно слідкувати за своїми словами. ми можемо навіть не подумати,що сказали,а людину це вже зломило.