Запитання-це звертання до кого-небудь. Висловлювання, що виражає потребу уточнити що-небудь, або отримати нову інформацію . Ставлячи запитання, використовують запитальну інтонацію, а якщо пишуть, то в кінці ставлять знак питання . Умовлені запитання найчастіше виступає у формі питального речення .Вийняток становить риторичні запитання .Наприклад: фраза Який же учень не любить отримувати відмінні оцінки на іспиті ?Насправді ствердження, а не запитання .Запитання виконує дві основні функції:комунікативну і пізнавальну .
Без запитання немає і не може бути пізнання.Запитання це ланка що зв’язує пізнане з непізнаним місток перекинутий від старого знання до нового могутній стимулятор розвитку знання.Стосунки людини з навколишнім світом який собі діалог у якому запитанні і відповіді постійно змінюють одне одного.Сократ говорив :Я знаю , що я нічого не знаю .Та люди вважають, що вони щось знають, а виявляється що вони нічого не знають .Ось і виходить, що знаючи про своє незнання, я знаю більше за всіх інших.
Объяснение:
Одного разу ми ходили на став з товаришем Андрієм, поряд гуляли погані хлопці, кожен раз ми втрапляли в халепу через них,як сталось й цього разу.Хлопці почали глузувати з нас,і сперечатись.Коли Андрій почав погрожувати, що вони отримають своє, один з хлопців(самий головний з їхньої компанії)Федько підійшов і штовхнув мене в озеро так як я не вмію плавати я почав тонути.Андрій залишився на березі, і вони забрали в нього його мобільний телефон, дорогий, батьків подарунок.То замість того, щоб повернути його він пригнув воду щоб до мені,і ми разом виплили на берег.Та телефон всеодно повернувся, так як ці хлопці наші сусіди, ми розповіли усе їхнім батькам і без покарання не обійшлось.
Ось і кінець нашої пригоди з товаришем.