ответ: - Настю, привіт!
- Ой, здрастуй, Олено.
- Я тебе вже стомилася шукати! Хотіла запитати дещо.
- Ну то питай, але скоріше, бо скоро дзвоник.
- Добре. Всі говорять, що ти багато читаєш.
- Ну полюбляю, а що?
- Та скоро канікули і не знаю, що мені робити. Набридло вже фільми та телепередачі дивитися. Подумала, може ти порадиш що почитати?
- Може й пораджу. Ти скажи мені ось що, подобаються українські чи зарубіжні письменники?
- Та я й не знаю. Мабуть зарубіжні.
- Ну тоді спробуй прочитати "Пригоди Тома Сойера" Марка Твена. Особисто мені сподобалось.
- Обов'язково прочитаю
-Тоді поділишся враженнями.
- Звичайно!
- Бувай.
- Ще раз дякую. Бувай!
За яку працю треба більше поважати людину – за фізичну чи інтелектуальну?
Особисто для мене повага до тієї чи іншої людини не пов'язана з її фізичною чи інтелектуальною працею. Тобто я не можу сказати, що поважаю всіх людей за їх фізичну працю і автоматично не поважаю за інтелектуальну. Поважаю людей за їх чесність, щирість, мудрість, щедрість, здатність до самопожертви тощо. А ці якості можуть належати як тій людині, яка працює інтелектуально, так і тій, яка працює фізично.
Інша справа, що люди, які працюють фізично у нашій країні у переважній більшості не забезпечені фінансово на належному рівні, а особисто для мене це і є неповага до них. Фізична праця знецінена і на це хотілось би звернути увагу тих, хто знаходяться при владі.
Я поважаю хліборобів, шахтарів, слюсарів, столярів, вчителів, дизайнерів, системних адміністраторів – людей будь-якої професії, якщо вони професіонали у своїй справі, поліпшують життя людей результатами своєї праці, мають певні моральні якості, які, наприклад, не дозволяють брати хабарі на робочому місці. Такі люди, однозначно, заслуговують на повагу.