1) ( ) і ( ), [ ]. ( З останньої дужки поведеш стрілки в першу і другу, і поставиш питання "коли саме? ")
2)[ ], ( щоб ), (як ). ( З першої дужки поведеш стрілку до другої і напише питання" з якою метою? ", з другої дужки- в третю, і поставий питання "про що?")
3)[ ], (аби ) і ( ). ( З першої дужки проведеш стрілки до другої і третьої і поставиш спільне питання"з якою метою? ")
4)[ ], (що), [ ], (хто). (З першої дужки стрілка в другу і питання"яких саме? ", з третьої дужки стрілка в четверту і питання "хто саме? ")
5)[ ], [ ], та [ ], (що). (З третьої дужки стрілка в четверту і питання "що саме? ")
Йду спокійно до лісу. Цвітіння чудового вересу вчувається в прекрасному ароматі повітря, у легкому подиху вітру, у веселкових барвах неба. На піщаних ґрунтах, де зовсім не цвіте ніяка квітка, владарює верес. Від його фіолетового цвітіння не сховатися ніде - ні в затінку дерева, ні на узліссі, ні в гущавині. Його маленькі привабливі ліхтарики мов просвердлюють тобі душу, входять у свідомість. Перед очима гейзери цвіту, фонтани холоднуватогарячого багаття, каскади райдужного сяйва.
Дикі бджоли добросовістно пораються на віддалених ділянках у глибинах, у пущах і запасаються нектаром на зимівлю. А свійські літунки господарюють на околицях, поспішають... Незабаром знову задощить, затуманить, натрусить листя, приб'є цвіт. І тоді верес буде і бляклий, і сірий, і нудний. Ні взятку з нього, ні вигляду!