М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Визначити в прикметниках рiд ,число ,вiдмiнок-красивi ,яскравого,гаряче,срiбною,задушливi,червоним,перламутровими

👇
Ответ:
13Милана2004
13Милана2004
13.02.2020

Красиві: число - множина; рід - у множині не визначається; відмінок - називний;
Яскравого:  число - однина; рід - чоловічий; відмінок - родовий;
гаряче: рід - середній; число - однина; називний відмінок;
Срібною: число - однина, рід - жіночій, називний відмінок;
Задушливі: множина.
Червоним: рід - чоловічий 

4,4(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
megagda04
megagda04
13.02.2020

- Хто такий справжный друг? Яким вын маэ бути?

- Мені важко сказати. Але, я вважаю, друг - це важливо!

- Друг - це насамперед людина, спілкування з якою не тільки дає  задоволення від спілкування, ай сприяє розвитку людини.

 

 - Мені здається, що спілкуючись з друзями, люди розвиваються менше, ніж від навчання чи перечитування книг?

- Ні. Від друзів не здобуваєш звісно нових знань, а духовно вдосконалюєшся. Є думка, що - друг - це той, хто поруч тебе, до тобі в біді.

- Можливо й так.

- Справжній друг поряд завжди. І коли все добре, і коли щось трапиться. Друг як психолог. І вислухає, і порадить. На те він і друг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,7(10 оценок)
Ответ:
Swaggygirl
Swaggygirl
13.02.2020
     Наше життя минає непомітно. Сьогодні я хотів би повернути вчорашнє, та це неможливо. Хіба що хтось збудує машину часу і здійсниться мрія багатьох - повернутися у своє дитинство, свої юні студентські роки. Але, на жаль, це призвело б до непоправних наслідків: катастрофи, війни, хвороби тощо.
     Я вважаю, що яскраві моменти створюємо ми - люди. Тому яскраве запам'ятовується найкраще. Це ті моменти, заради яких варто жити: незабутні дитячі враження від сонячного лоскотання, жалючої кропиви, духмяних квітів і трав, легенького вітерцю під час купання у річці; злети і падіння шкільного періоду; подорожі світом.
    Час від часу я пригадує все, що зі мною були. Це доволі цікавий процес. Перебираю світлини свого життя так, ніби гортаю їх за до планшета.
     Отже, творцями митей є ми самі. Якщо ми не пригадуватимемо минулого, ми не матимемо майбутнього. Наостанок скажу словами Ліни Костенко: "І час летить, не стишує галопу (...) А ми живі, нам треба поспішати".  
4,8(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ