М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Значение имени снежана и из какой страны оно походит

👇
Ответ:
lissasalvatore
lissasalvatore
22.03.2021
В переводе со славянского имя Снежана означает "снежная" ибо "снегурочка"

Болгарское происхождение
4,4(90 оценок)
Ответ:
насьть
насьть
22.03.2021
Имя Снежана – славянское имя. Произошло от слова «снег», поэтому часто переводят как «снежная», «Снегурочка». Родственными именами являются Снежа и Снежина, Снежко (мужское имя). Уменьшительно-ласкательное обращение Жанна также является самостоятельным именем. И поэтому встречается написание имени Снежана с удвоением буквы «н» - Снежанна.
4,8(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Анон5сен
Анон5сен
22.03.2021
Недарма вважається, що праця облагороджує людину. Адже задля того, щоб зробити будь-що добре, потрібно вчитися та розвиватися. Уміла в своїй справі людина – наче митець, що створює шедевр. ЇЇ рухи красиві та відточені, хоч вона малює картину, хоч рубає дрова. Отаке захоплення в мене завжди виникає, коли я гаю, як моя мама вишиває "хрестиком" картини.
Моя мама  дуже любить вишивати. Раніше вона часто робила вишиванки у народному стилі, як її навчила бабуся. Зараз їй подобається вишивати величезні, ніби намальовані картини. Хоч вишивати хрестиком і не складно, це потребує майстерності та терпіння. Мама сідає біля вікна чи лампи та дістає з шухляди п’яльця зі спеціальною тканиною, різнокольорові нитки та ножиці, та схему картини, надруковану на папері. Вона акуратно розкладує все необхідне та приступає до роботи. Голка в маминих руках просто літає! Мама швидко та легко робить стежки, рахуючи їх пошепки. Зайву нитку вона обережно відрізає гострими ножицями. В неї напоготові декілька голок з різними нитками, бо для однієї картини може знадобитися не менше десяти кольорів. Час від часу мама відсувається від своєї картини та дивиться, чи все зробила правильно. У цей час вона не любить, коли її відволікають, бо мусить стежити, щоб не збитися зі схеми.
Коли мама втомлюється, то акуратно збирає своє приладдя назад у шухляду та деякий час роздивляється, що в неї вийшло. Мушу визнати, вона ніколи не буває повністю задоволена результатом, хоча її картини виходять дуже гарними. Та мама вважає, що завжди можна зробити ще краще – швидше та акуратніше. Тому вона з радістю береться за нові роботи, щоб навчитися новому.
4,5(75 оценок)
Ответ:

Це розповідне речення з різними типами зв'язку.

2. Чотири граматичні основи.

3. Засоби зв'язку складного речення: сурядний (й), підрядний (як та сполучне слово що).

4. Речення із сурядним та підрядним зв'язком.

5. Друга частина (означальна) залежить від першої; третя пов'язана з першою сурядним зв'язком (сполучник й); від третьої залежить четверта частина (порівняльна, неповне речення з пропущеним присудком блищали).

Характеризуємо кожне речення:

1) Світ падав на бризки білої хвилі,... - просте, двоскладне, поширене, неускладнене, повне, головне у складному;

2) ...,що лилася по камінні, просте, ... - двоскладне, поширене, неускладнене, повне, підрядне (означальне) у складному;

3)..., й хвиля блищала у густій зеленій тіні,... - просте, двоскладне, поширене, неускладнене, повне;

4) ..., як снопи срібла та кришталю... . - просте, односкладне (називне), поширене, неускладнене, неповне, підрядне (порівняльне) у складному.

6.[... імен. ], ( що ...), й [... дієсл.], (як ...).

7. Кожна частина відділяється одна від одної комою, бо в середині їх немає розділових знаків і вони тісно пов'язані за змістом.

Це багатокомпонентне складне речення змішаного типу.

Объяснение:

4,6(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ