ответ, проверенный экспертом
4.0/5
41

Пеппер
главный мозг
33.4 тыс. ответов
342.9 млн пользователей, получивших
Мені з раннього дитинства подобалися народні казки, я просив мені їх читати якомога часто. З казок я дізнавався про нечувані пригоди, небувалих людей, химерних тварин.
Одна з таких казок - "Мудра дівчина". В ній йдеться про дочку бідного, убогого чоловіка - Марусю. Позиваючись з багатим братом, чоловік розумів, що мусить віддати йому останнє своє майно. Але Маруся все врятувала.
Пан, лінуючись чесно судити братів, загадав їм загадку: що на світі ситніш, прудкіш, миліш за усе? Але для мудрої дівчини Марусі такі панські загадки не становили ніякої складності. Всі вона відгадувала - і цю, і наступні.
Тому мені й подобається ця народна казка - вона відображає мудрість української простої жінки.
Объяснение:
Както так
Якось в одній сільській школі хлопчик штовхнув дівчинку так, що вона заплакала. ЇЇ тато був учителем у класі. Дівчинка відразу йому поскаржилася. Побачивши це, хлопчик одразу притиснувся до стіни в очікуваниі покарання. Що зробити вчителю щоб виховати й дівчинку, і хлопчика? Тато нахилився до доньки й щось ів їй на вухо. Вона миттєво витерла сльози й усміхнулася. Дівчинка підійшла до хлопчика, котрий її образив, і простягла йому долоню, у якій лежали цукерки. Він довго дивився на цукерки, на дівчинку й на вчителя. Потім узяв цукерки, відвернувся та заплакав.
Объяснение:
на рахунок 3 речення, не впевнена що там можна щось взяти за словосполучення. У 2 така ж ситуація, але можна спробувати "її тато". Все інше правильно~
Всі ми – дуже різні, тому кожен з нас поводиться по-різному, залежачи від свого виховання, світогляду, характеру, оточення, тощо. Саме тому вчинки людей бувають, згідно до суспільно-моральних норм, як добрими, так і поганими. Є люди виховані, освічені, добрі душею, тож вони намагаються завжди робити по совісті та творити добро. Вони намагаються до бідним, знедоленим, завжди озираються навколо себе, шукаючи на тих, хто потребує до Я намагаюся бути саме такою людиною і оточувати себе такими людьми, адже, як-то кажуть у народі: «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу – хто є ти».
Але бувають і інші люди. Душа їх бідна, черства, бо немає в ній милосердя та співчуття. Вони не подадуть бідному, якщо навіть дуже багаті, або пройдуть повз знедоленого, навіть не глянувши на нього. Я намагаюся сторонитися таких людей, адже вони можуть і зрадити, і розкрити твою таємницю, і обмовити тебе, збрехати, і навіть образити. З такими злими і брехливими людьми краще не спілкуватися, бо й сам станеш таким.
Але, на щастя, добрих людей у нашому світі більше. Є навіть і такі, яких можна назвати спрвжніми героями, які здатні на подвиги. Подвиг, у моєму розумінні, - це дія, що потребує надзвичайного напруження фізичних сил, самопожертви, ризику для життя. В історії кожного народу є багато прикладів подвигів заради свободи рідної землі та людей, що на ній проживають. Наприклад, це подвиг наших солдат у часи Другої світової війни, адже ці люди ризикували своїм життям та здоров’ям заради нашої свободи.