Суспільство у якому я хочу жити
Я хочу жити в цивілізованому демократичному суспільстві де всі люди мають рівні права та обов’язки, де люди поважають честь та гідність інших людей. Де всі громадяни працюють і це їм принось задоволення і де вони не думають на які гроші прожити завтра, а знають що держава ніколи їх не кине на призволяще ,і я хочу зайти змінити суспільства щоб жити в такому в якому я хочу жити
Для того щоб відповісти на це питання треба визначити що є таке суспільство та яким воно було раніше
Суспі́льство — це організована сукупність людей, об'єднаних характерными для них відносинами на певному ступені історичного розвитку. Суспільство — також соціальна самодостатня система, заснована на співпраці людей і зі своєю власною динамічною системою взаємозв'язків його членів, об'єднаних сімейними узами, груповими, становими, класові¬ми та національними відносинами.
Перші види суспільства з’явилися ще за часів печерних людей бо плем’я це теж соціум і за тисячі років суспільство змінилося і стало таким яке є зараз. Але визначення не змінилось тому щоб змінити суспільство треба змінювати фактори які його формують, а саме люди та відносини між ними і форма організації .
Перше це люди які є головною складовою суспільства. А що можна змінити в людях? По-перше це характер, звички, менталітет і не змінивши цього навряд чи можна побудувати гарне суспільство і це ми бачимо на прикладі спроби побудови комуністичне суспільство. Але ні про які зміни суспільства неможливі з неосвіченими людьми свідомість яких недостатньо сформована
Друге це зв’язки між людьми, а саме сімейні,соціальні ,національні ,службові,торгові і тд. Але нажаль змінити їх майже неможливо, можна тільки дкувати за їх законністю та правильністю
Трете це форма організації,вони бувають різні і як казав один з титилей є три форми організації суспільства монархія деспотія та демократія. І в суспільстві обов'язково комусь повинна належить влада бо якщо не буде сили яка стане скеровувати його правильному напрямку суспільство розвалиться І цей фактор на мою думку найшвидший б побудувати нове суспільство.
Так як часто суспільство асоціюють з державою або окремим регіоном проблеми треба вирішувати в глобальному масштабі. Люди повинні знайти собі такого лідера який зможе в максимальному обсязі задовольнити вимогу людей. Він повинен стати героєм який поведе за собою націю до кращого майбутьньго.
В майбутьньму я прикладу максимум зусиль, щоб приблизити мою мрію про ідеальне суспільство у якому я хочу жити, бо саме від нас залежить, яким воно дістанеться нашим дітям та онукам ,і ми, нове покоління, повинні його передати їм кращим, чим воно дісталось нам
1) Шість з половиною років вів Хмельницький війни з поляками і врешті-решт побачив, що своїми силами йому не досягти того, що він прагнув.
2) Існує чотири головних форми прикриття авторства: псевдоніми, аноніми, містифікація і плагіати.
3) У м'якуші плодів лимона п'ять - сім відсотків лимонної кислоти, три відсотки цукру, дев'яносто міліграм аскорбінової кислоти, у шкірці - нуль цілих шість десятих відсотка ефірної олії.
4) Нещодавно середня погодинна заробітна плата для робітників на виробництві становила одну цілу сімдесят п'ять сотих долара в Кореї, дванадцять цілих вісімдесят дві десятих долара - у США і десять цілих двадцять шість десятих долара - у Японії.
5) Учені-гідробіологи нарахували в Україні двадцять дві з половиною тисячі малих річок, до ста тисяч струмків і струмочків.
6) Четверо чоловіків накинули на плечі лямку й тягнуть вірьовками крила невода.
7) Вітер сягав двадцяти метрів за секунду, а пізніше почав дути із силою двадцять три метри за секунду.
8) Микола з Нимидорою склали два полукіпки жита і вернулися в село.
9) Вулкан Етна на Сицилії вивергався сто п'ятдесят разів за останні три тисячі п'ятсот років.
10) Найбільший метеорит, знайдений на поверхні Землі одна тисяча дев'ятсот двадцятого року в Намібії, – Гоба – складає три метри в довжину, дві цілих п'ять десятих метра в ширину, його вага – близько шестидесяти тон.
11. Разів зо два заходив….
12. Посадила стара мати три ясени в полі.
До оберегів належать вишиті рушники, писанки, вишиванки, підкови, вінок, вербові гілки, маківки, образи. З давних давен вважали , що вишиванка захищає від усілякого лиха, наділяє людину цілющою силою рідної землі. Підкова приносить щастя. Калина була символом краси, продовження роду. Рушник символізує гостинність та доброзичливість. Дівочий вінок мав захищати дівчат від лихого ока і недуг. Вважається, що освячені вербові гілочки відвертають грозу, біду, оберігають від нещастя. Маківки є символом достатку, захисту від усього лихого.
Сьогодні у кожній українській оселі є оберіг.