М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alexgettx
alexgettx
15.07.2022 20:28 •  Українська мова

Провідміняти словосполучення "скільки зусиль? " термі

👇
Ответ:
sukalovan0
sukalovan0
15.07.2022
Н. скільки зусиль
Р. скількох зусиль
Д. скільком зусиллям
З. скільки зусиль
О. скількома зусиллями
М. на скількох зусиллях
4,8(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
NiKaEmpty
NiKaEmpty
15.07.2022
Осінь буває різна : тепла і морозна , сонячна і сльотава . В осінні дні, коли сиплеться невеликий дощ , який нудно стукає у вікно , хочеться залізти у велике затишне крісло біля палаючої печі або каміна , сховатися пледом і нескінченно довго дивитися на язики полум’я , гойдається у своєму таємничому танці. Але ось небо прояснюється . Сонечко радує останнім теплом , і все навколо перетворюється. Сьогодні один з таких днів . На дворі стоїть спека , майже як влітку . тільки холодний вітерець нагадує , що літо пішло безповоротно . Я стою на пагорбі і дивлюся на ліс. Він охоплений жовто -оранжевим пожежею , яким світяться в яскравих сонячних променях осики і берези . І серед цього полум’я темною зеленню проступають острівці сосен і ялин. На в’янучої траві виблискують нитки павутини. Їх завжди порівнюють з сріблом. Але мені вони більше нагадують перли своїм перламутровим блиском. Павутина розлітається всюди. Одна лягла мені на обличчя , защекотав ніс. Ось таку осінь я люблю. Хочеться відправитися в ліс. Просто так . Побродити по опадає листя . Стоячи далеко від лісу , я відчуваю шерех листя під ногами. Відчуваю її аромат . І , залишивши всі справи , я вирушаю в ліс. Як тут гарно ! У мене немає слів , щоб описати свій захват. Бреду по лісу, не вибираючи дороги. Опале листя шарудять . А тут під березою я раптом помічаю гриби. Рижики ! Треба ж , їх не вбили заморозки. А он ще , і ще. Я знімаю з себе вітровку і складаю в неї знахідку. Увечері мама насмажила свіжої , щойно прибраній з городу картоплі з грибами. А я буду згадувати шерех листя під ногами і відблиски сонця крізь рідіють крони.
4,5(45 оценок)
Ответ:
lineage29201682
lineage29201682
15.07.2022
Київський князь Ярослав Володимирович отримав прізвисько "Мудрий" тому, що під час його правління Київська Русь стала могутньою державою, з якою рахувалися впливові на той час держави Европи. Ярослав Мудрий народився  до у 980 році; його батьком був князь Володимир Святославич з династії Рюриковичів, а матір'ю - полоцька княжна Рогнеда.

Київським Великим князем Ярослав Мудрий став в 1019 році після запеклої междоусобної боротьби. Ярослав Володимирович прагнув об’єднати всі землі Русі під своєю владою, тому багато воював та заключав згоди з іншими князями. В 1036 році Ярослав став єдиним володарем Київської Русі, крім  князівства Полоцького, де князював його брат Ізяслав.

За часів правління Ярослава Мудрого було засновано багато міст. Деякі з них було названо на його честь: Ярославль на Волзі та Ярославль на річці Сян, що зараз називається Ярослав і знаходиться у Польщі. Християнське ім'я Ярослава Мудрого було Юрій (Георгій), тому місто Юр’їв неподалік від Чудського озера, яке зараз називається Тарту, та місто Гюргів (нині — Біла Церква), засновані Ярославом, теж були названі на його честь. 

При Ярославі Мудрому була написана збірка законів "Правда Ярослава", що діяла на території Київської Русі. Її доповнений варіант відомий нам як "Руська Правда". За часів його правління було серед іншого збудовано Софійський собор і створено бібліотеку Софійського собору. 

Ярослав укріплював південний кордон Русі, щоб убезпечити державу проти кочовиків. Ярослав остаточно позбавив Київ від загрози нападів племін печенігів. 

Дружиною Ярослава була шведська принцеса Інгігерда, яка потім заснувала у Києві перший жіночий монастир. Десять його дітей були одружені з монархами або родичами монархів інших держав, що зміцнило статус Русі на міжнародній арені.
4,7(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ