М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

80 ! за поданим планом напишіть твір роздум на тему "ліси мої, гаї мої священні. пробудьте нам вовіки незнищенні! " 1. вступ. ліси - легені нашої планети . 2 . основна частина . охорона природы - одна з найважливіших проблем сучасности а) бездумне вирубування лісів - шлях до екологічної катастрофи б) як можно економити деревину в) причини частих лісових пожеж - необережне поводження туристів із вогнем г) не можно перетворювати ліси і гаї на звалища 3. висновок "іси чекають мене знову на щит піднявши сонце і зорь"

👇
Ответ:
vovadj17
vovadj17
07.06.2020
Ліси - легені нашої планети. Завдяки деревам, ми дихаємо свіжим повітрям.
  Охорона природи - одна з найважливіших проблем сучасності, адже ресурси нашої планети не є безкінечними. Величезною проблемою є вирубування лісів та нераціональне використовування деревини. У лісах безліч корисних комах,птахів та інших тваринок,.Бездумне вирубування лісів призводитьт до зменшення популяції їх видів та поповнення Червоної книги.Але для чого вирубують ліси?Якщо розібратися, то деревину використовують здебільшо для меблевої промисловості та для виготовлення паперу.Також це роблять для звільнення територій задля будування нових мікрорайонів,майбутніх мегаполісів.
    Економити деревину не так вже й важко.Для цього можна використовувати відходи так званої сировини (опилки).Також,можна використовувати макулатура,для паперу і тд.
   Часто,навесні та влітку люди ходять відпочивати до лісу, необачливе ставлення до вогнищ та мангалів призводить лісових пожеж. Щоб такого не сталось,потрібно вибирати місце,де відсутня трава, або прибрати її у радіусі декількох метрів. Після того,як вогнище вже непотрібне, НЕОБХІДНО його загасити, і переконатися в тому,що воно дійсно згасло.
     Крім пожеж, люди люблять перетворювати своє місце відпочинку на звалище,залишаючи там пляшки
, одноразовий посуд,пакети та інше.Пластик,як відомо,токсичний,та розкладається не один рік.Після свого візиту необхідно забрати своє приладдя, та викинути його у смітник.Ліси і гаї- не смітник.
     Ліси чекають мене знову на щит піднявши сонце і зорь. 
  
4,6(40 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kalina19762005
kalina19762005
07.06.2020
-Привіт, Марічка.
-Привіт, Степан. Я тебе давно не бачила в нашому місті. Де ти пропадав?
-Це довга історія. Я вступив у медичний університет в Києві.
-Нічого собі! Як же тобі вдалося вступити? Напевно ночами не спав, все вчив?
-Це правда, я багато читав, заучував терміни, тощо. Навчання- це шлях у щасливе майбутнє. Ти ж завжди хотіла виїхати з нашого села? Для цього треба докласти багато зусиль.
-Ти правий, потрібно не забувати про навчання. Я,наприклад, не дуже хочу просидіти всю юність за книгами. На вулиці така погода..
-Погода гарна, але в університет вступити треба. Я сподіваюся, що в тебе все буде добре. Бажаю успіхів в навчанні.
-Дякую тобі за пораду, Степане. Я почну добре вчитися та готуватися до вступу. Можливо,навіть, вступлю на юридичний факультет.
4,4(79 оценок)
Ответ:
Nesty111111
Nesty111111
07.06.2020

Від троянди пахощі, від людини праця. 2. Усяк розумний по-своєму: один спершу, а другий потім. 3. День хвалять увечері, вечір уранці. 4. Жито сіють у воду, а пшеницю в пору. 5. Людина вмивається вранці, кішка увечері. 6. Місяць потрібний уночі, а розум постійно. 7. Молоде дерево гнеться, а старе ламається. 8. Не вчи орла літати, а рибу плавати. 9. Незваному гостю місце за дверима. 10. Нема вовка без лісу, а села без лихого чоловіка. 11. Не ясла до коней ходять, а коні до ясел. 12. Поле має очі, а ліс вуха. 13. Спочатку дерево у корінь росте, а потім у крону (Нар. творчість).

1. Сіють

2. По складам: сі-ють (2 склади).

3. [ с’ій’ут’ ]

4.

с [ с’ ] - приголосний, глухий парний, м'який парний (правило D2)

і [ і ] - голосний, ненаголошений (правило A)

ю⟨[ й’ ] – приголосний, сонорний, дзвінкий непарний, м'який непарний.

[ у ]– голосний, ненаголошений(правило B)

т [ т’ ] - приголосний, глухий парний, м'який парний (правило D2)

ь

5. 5 букв - 5 звуків

Ламається: лам-корінь, а-суффікс, єть-суфікс, ся-постфікс

4,6(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ