М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть будь-ласка твір на тему нелегка епоха цей 21 вік

👇
Ответ:
aaa1616
aaa1616
13.08.2021

21 століття - століття важкого вибору. В цей період життя хочеться знайти себе.  Перш ніж розповісти, куди можна піти вчитися вам і вашим дітям, хочеться зробити особливий наголос на те, які професії точно не варто освоювати. Так, ви витратите даремно гроші і, що більш прикро, роки життя, якщо вирішите стати економістом або юристом. Ринок таких фахівців на сьогодні переповнений не тільки в нашій країні, але і в зарубіжних державах. Сучасним випускникам університетів доводиться здобувати другу вищу або інше додаткову освіту, щоб прилаштуватися хоч куди-небудь. Тому затребувані і популярні професії 21 століття не включають у свої списки ці спеціальності.Хоча, якщо ставити питання інакше - на кого найчастіше йдуть вчитися дівчата і юнаки, то відповідь буде пов'язаний саме з юристами та економістами.

Зате в найближчі десятиліття очікується попит на фахівців технічних професій. Якщо у вас є інтерес або задатки, то можна поступати на інженерів, електриків, техніків всіляких напрямів. Побачите, що відразу ж після отримання диплома вас просто «заберуть» з руками і ногами. Втім, поради ці носять більш рекомендаційний характер, а вирішувати в кожному разі вам. Тепер поговоримо про таке явище, як професії 21 століття. Список міг би вийти величезним, але ми торкнемося лише ті варіанти, які можуть бути цікаві середньому жителю нашого регіону.

Купівля-продаж має величезне значення в житті людини з найдавніших часів. Майже протягом всієї історії ми завжди не маємо того, чого б нам хотілося. Відносини купівлі-продажу дозволяють придбати шуканий продукт, тому не дивно, що в найпопулярніші професії 21 століття увійшли продавці, щоправда, під більш модною назвою.

Сьогодні багато компаній набирають у команду байеров. Це слово утворене від англійського «to buy», що означає «купувати». Байєр займається задоволенням потреб компанії в товарі, набуваючи те, що необхідно - продукти харчування, канцелярське приладдя, меблі, одяг ... Такий фахівець повинен розбиратися в товарі, визначати якість «на око», вміти знаходити найвигідніші пропозиції. Освіти «товарознавець» буде достатньо, щоб стати байєром.

Шопер - це той же байєр, але більш індивідуальний. Шопера може найняти забезпечена родина для того, щоб той набував все необхідне - продукти харчування, деталі інтер'єру, одяг. Якщо в роботі байера потрібно бути людиною досвідченою, то тут, куди більше значення відіграє розуміння психології, того, яка річ підійде конкретній людині.

Медіа-байєр - той же фахівець, проте купується їм товар більш конкретизований. Ця людина займається купівлею рекламних площ, розробляє стратегію рекламної діяльності компанії. Тут не обійтися без економічного та маркетингового освіти, а також чуття, яка реклама і де принесе найбільший купівельний попит на товар.

4,7(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kotkin
kotkin
13.08.2021

ответ:

ми часто згадуємо в розмові слово «природа». і у кожної людини це слово викликає тільки приємні асоціації та спогади: луки з польовими квітами, білокорі берізки, чисті струмочки й озера, ліси з передзвоном пташиних голосів.

дійсно, спілкуючись з живою природою, людина відпочиває душею. міські жителі, відвідуючи музеї та виставки картин, милуються насамперед пейзажами відомих митців — великих майстрів пензлю.

сама природа вчить нас цінувати красу й мистецтво, а головне — берегти їх. але не завжди ми можемо захистити прекрасне. найчастіше з нашої вини — вільної або мимовільної — гинуть ліси, річки, тварини, птахи, забруднюється повітря. і це далеко не повний перелік руйнівного впливу людини на рідну природу. гублячи природу, людина не усвідомлює, що гине сама. адже її здоров’я і добра доля залежать від навколишнього середовища.

тому кожен з нас зобов’язаний завжди пам’ятати про це, повинен вміти бути вдячним. тож, будемо берегти природу — кожен в міру своїх сил і можливостей. ми маємо піклуватися про майбутнє нового покоління. хотілося б, щоб і воно могло побачити й оцінити цю незрівнянну красу матінки-природи.

4,6(4 оценок)
Ответ:
LINALINA123456
LINALINA123456
13.08.2021
На сьомому небі від щастя. згідно космогонії давньогрецького вченого-энициклопедиста аристотеля небо ділиться на сім сфер. на них розташовуються різні небесні світила, зірки, сузір'я, планети. а під найдальшої сферою філософ, по суті, мав на увазі рай і вічне блаженство. саме туди потрапляють душі померлих. стан, близький до надлишку щастя, людина здатна випробувати і живцем, тоді і згадують це саме «сьоме небо».це вираз здійсненно і на землі. людина народжена для того, щоб приготувати себе для зустрічі і проживанню на небесах з ісусом. коли з ним зустрічаєшся на землі в молитві, то відчуваєш світ, спокій, умиротворення, невимовне щастя від спілкування з ним.
4,5(72 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ