М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mig4
mig4
07.02.2021 12:24 •  Українська мова

Зробити морфологічний аналіз слів: на досвіт, чисту, фартухом. речення: ледь-ледь збиралось на досвіт, і мати, вмившись, зодягали чисту сорочку, підв‘я зувалися карункомвим, вишитим у хрестик, фартухом і вилазили на лежанку

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Pingvinchikc
Pingvinchikc
07.02.2021

Комп’ютер займає особливе місце у моєму житті. Це один із найчудовіших та найкорисніших винаходів людства, яким я користуюсь щодня. Комп’ютер дарує знання, вчить знаходити корисну інформацію, дозволяє дивитися фільми, друкувати, малювати та просто розважатись. Більшість вважає, що комп’ютер – лише розвага та цікава іграшка. Проте це не так. Ця машина – гарний інструмент, який дозволяє полегшувати наше життя.

    Щодня я користуюсь комп’ютером. Коли я роблю уроки, то обов’язково вмикаю його. В інтернеті я знаходжу цікаву інформацію з того чи іншого предмету, використовую її у своїй підготовці. Завдяки цьому я навчився пошуковій роботі. Тепер я знаю, яка інформація є цінною, а яку слід відсіяти. Також комп’ютер допомагає у побуті. Коли я не знаю, як зварити якусь їжу чи відтерти плямку, то звертаюсь до комп’ютера. Отже, комп’ютер у моєму житті грає особливу роль. Ця машина є гарним інструментом, за до якого ми можемо дізнатись багато цікавого та пізнати світ.  

Объяснение:

это правелно

4,4(75 оценок)
Ответ:
И1111111111111111
И1111111111111111
07.02.2021
В українських дієприкметниках, утворених за до суфіксів -н-, -ен- (-єн-) завжди пишемо одну літеру н. У російській же мові часто пишуть дві н. Порівняйте рос. написанный, прочитанный, сделанный і укр. написаний, прочитаний, зроблений.

У прикметниках дієприкметникового походження в наголошених суфіксах -анн- (-янн-), -енн- (-єнн-) пишуть дві букви н: невблага́нний, нездола́нний, недоторка́нний, неоціне́нний. Від таких прикметників слід відрізняти дієприкметники з наголосом на корені (неоці́нений), у яких пишуть одну н. Крім того, вони відрізняються значенням: прикметник неоціненний означає «якому не можна скласти ціни; дуже цінний», а дієприкметник неоцінений — «той, якого ще не оцінили».
4,6(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ