Коли я йшов до школи навіть не думав ,що мені так сподобається українська мова.Цей предмет викликає у мене почуття гордості та шани до нашої рідної мови.І я намагаюся якомога краще вивчати та розуміти його. Особливо мені подобаються слова які бувають такі однакові але мають зовсім різне значення.Подобається вживати слова з апострофом наприклад рум'яний,м'який, сім'я.А ще я дуже люблю читати вірші українських письменників деякі просто так зворушують що сльози нагортаються. Одним словом я патріот нашої мови.
Текст про мрію влітку відпочити в Карпатах пропоную скласти так: Я мрію влітку побувати в Карпатах. Там би я з радістю побував на полонині. На полонині я б дізнався про особливості життя людей в горах, спробував би козячий сир та інші молочні продукти. А ще я б хотів побувати на Говерлі. З висоти пташиного польоту я б насолоджувався неймовірної краси краєвидами. Карпати - чарівне місце, де відпочиває душа. Я вважаю, що саме у горах ти по-справжньому відчуваєш свою єдність з природою. Щиро сподіваюсь, що моя мрія здійсниться.
Калина – найчарівніша рослина, кущ, про неї складено найбільше художніх творів, пісень, легенд, прислів’їв, загадок. З давніх-давен вона була найулюбленішою рослиною, яка росла біля кожної хати українця. Калина давно стала символом України.Багато пісень складено про калину. Багато з них знаємо й ми. Серед них є веселі й сумні.Дуже гарною буває калина не тільки навесні, а й восени, коли вкривається яскраво-червоними кетягами ягід, що нагадують корали. Плоди на голках калини зберігаються дуже довго. Ягоди залишаються свіжими всю зиму. Збирати калину до лісу або до річки ходили дівчата, як на свято. Вважалося, що дівчина, яка першою побачила кущ калини, буде щасливою. Навколо куща дівчата водили хороводи, співали пісень, славили красу Калини та кликали свою долю. Першу гілку чіпляли за ікону і на причілку хати. Це означало, що в хаті живе дівчина на виданні.
Одним словом я патріот нашої мови.