М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Me2mini
Me2mini
16.09.2020 11:03 •  Українська мова

1.визначити варіант, у якому всі поєднання слів належать до словосполучень. учитель запитує, від біди, вони поверталися. захисне спорядження, батько й мати, перед виставою. довгий хвіст, міцно спати, улітку відпочивати. між заняттями, сосна й акація, цінний птах. 2.визначити варіант у якому в усіх словосполученнях залежне слово виражене прислівником. сміятися голосно, відкритий урок, татарські орди. говорити тихо, працювати восени, рано вставати. білі квіти, кидатися в річку, забирати з радістю. прекрасні лінії, прокидатися із сонцем, молодо виглядати. 3.визначте словосполучення, у якому допущено граматичну помилку в залежному слові. турнір з фехтування. білий рояль. далекий путь. контрольна з української мови. 4.визначити речення, у якому підмет не виражений іменником. у просвіті між очеретами й кущами ліщини стеляться панорами горбів. україна – це тихі води і ясні зорі, зелені сади, білі хати, лани золотої пшениці. білим інеєм чіпляється він за дерево, гладенькою кригою вистилає собі слід по снігу. і йому схотілось зайти всередину, блукати стежками, ступати ногою по шелесткому листю. 5.визначити варіант у якому в усіх словосполученнях залежне слово виражене прислівником. сміятися голосно, відкритий урок, татарські орди. говорити тихо, працювати восени, рано вставати. білі квіти, кидатися в річку, забирати з радістю. прекрасні лінії, прокидатися із сонцем, молодо виглядати. 6.оберіть речення, у якому є два підмети й один присудок. тягнуться до сонця і квітки, і трави. навіть вітер ліг під кущем і з подивом слухав гру на флейті. любов до рідної мови не заперечує любові й пошани до інших мов. над озером пливла м’яка й тендітна тиша.

👇
Ответ:
lubawa1o
lubawa1o
16.09.2020

1. Варіант, у якому всі поєднання слів належать до словосполучень:

   довгий хвіст, міцно спати, улітку відпочивати.

2. Варіант, у якому в усіх словосполученнях залежне слово виражене прислівником:

    говорити тихо, працювати восени, рано  вставати.  

3. Словосполучення, у якому допущено граматичну помилку в залежному слові:

    далекий путь (ж.р. – далека)

4. Речення, у якому підмет не виражений іменником:

    Білим інеєм чіпляється він за дерево, гладенькою кригою вистилає собі слід по снігу.

5. Варіант, у якому в усіх словосполученнях залежне слово виражене прислівником:

    говорити тихо, працювати восени, рано вставати.

6. Речення, у якому є два підмети й один присудок:

    Тягнуться до сонця і квітки, і трави.

4,7(59 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Kopek
Kopek
16.09.2020

Зараз настала епоха інформаційних технологій: комп'ютерів, ноутбуків, мобільних телефонів, Інтернету. Тому часто доводиться чути, що Інтернет та книжка стали ворогами. Мовляв, Інтернет витіснить надруковану книгу. А я думаю, що це абсурд.

Раніше те саме казали про телебачення. Але минули роки, а люди, в яких є вдома телевізор, все одно купують книжки, беруть їх у бібліотеці, читають. А не читають книг ті, хто й без телевізора та Інтернета нічого б не читав. Просто раніше ці люди розводили теревені на лавках, а тепер роблять це в Інтернеті та граються смартфонами.

Я вважаю, що Інтернет, навпаки, допомагає книзі. Зараз будь-який твір літератури можна знайти в електронних бібліотеках та почитати. Наприклад, твори для шкільної програми. Раніше для цього потрібно було йти в бібліотеку, в книжковий магазин або просити книгу у друзів. А тепер можна читати з монітора комп'ютера, роздрукувати твір на аркушах паперу або користуватися спеціальним пристроєм - «електронною книгою».Отже, книги стали доступніші завдяки Інтернету.

Ще я вважаю, що книга в електронному вигляді все одно не замінить «живу». Монітор навантажує очі, перед ним не посидиш без кінця. Інтернет-книга не може слугувати подарунком на день народження або інше свято. В ній немає гарних ілюстрацій, як в друкованій, до того ж друкована книжка сповнена якоїсь особливої чарівності. Її можна взяти до рук, погортати, вона пахне друкарнею.

Я бачу тільки один мінус для книг в тому, що поширився Інтернет. Я пам'ятаю, раніше ми обмінювалися книжками, а потім обговорювали, що кому сподобалося. А тепер попросиш книгу, а у відповідь: «Скачай в Інтернеті». Не всі розуміють, що читати «живу» книгу приємніше, а потім хочеться поділитися тим, що прочитав.

4,6(77 оценок)
Ответ:
marinatabeleva4
marinatabeleva4
16.09.2020
Перевірені відповіді нашими експертами дає гарантію його правильності.З кожним роком людство все далі й далі робить більше технологічних відкриттів, які охоплюють світ дуже швидко. Смартфони, телевізори, комп'ютери - все це зараз звична річ. Проте, колись цього всього не було, а присутність в домі чорно-білого телебачення було проявом заможності людини. Але з цим всім мизабуваємо про нашого доброго друга, книжку. Цікаві історії та пригоди, незабутні враження, купа емоцій... Ох. А зараз вона стоїть десь на полиці, давно забута. Так, це печально. Але на мою думку, порівнювати Інтернет, тобто технології, з книгою не потрібно. Адже прогрес людства - річ, від якої не дітися. І тому осуджувати її не правильно. А якщо вже і є такі особистості, які потерпають від запаху книги, завжди можуть знайти її у бібліотеках, які, я впевнений, будуть жити вічно. 
Тож, давайте любити книгу і не осуждувати технологічний прогрес. 
4,5(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ