1) - Привіт, Остапе. Яка сьогодні погода? -,спитала бабуся в онука. - Не знаю, бабусю, але поглянь на небо, на ньому дуже багато зірок, а значить завтра буде гарна погода! 2) -Зайчику, ти де мої грибочки сховав? - Білочко, це твоя подруга Білочка Альфа забрала. 3) - Мама! Поглянь,як тут гарно! -, сказала дочка, дивлячись на каньйон в Кам*янець Подільську - Так, донечко, тут дуже гарно!! 4) -Олено, ти забрала мій зошит? - Так, Маріко. це була я.
Ні для кого не секрет, що в кожної квітки, навіть одного сорту, свій власний аромат. Автор, складаючи цей вислів, "приміряв" його на людей. Я вважаю, що він мав наувазі те, що кожна людина - особистість. Як би ззовні схожі ми не були, насправді в нас різні інтереси, різні улюбленні кольори, різний рівень знань, ми маємо свій власний "запах". Просто люди, так само, як і квіти, знаходять собі найбільше схожих на них друзів, з якими вони можуть жити у мирі й злагоді. Як людей, так і квіточки, час-від-часу оточують зовнішні подразники, але коли тендітні рослини разом - їм простіше захиститися від того ж вітру, так і люди - разом більш захищені. Мабуть, саме тому автор вибрав саме таке порівняння: люди та квіти.
Прочитати в книжці(в чому? Місцевий в), розповісти вчительці(кому? Давальний в), запис на дошці (на чому? Місцевий), малюнок на сторінці(на чому? Місцевий), олівець у руці(у чому? Місцевий В), панцир на черепасі(на кому? на чому? Місцевий в.), дякувати Марійці(кому? чому? Давальний в), стояти на кризі (на кому? на чому? Місцевий в) Суть відмінювання іменників полягає саме в зміні кінцевих приголосних основ іменників, зарахунок питання та закінчення ми можемо відрізняти до якого відмінка належить слово.
- Не знаю, бабусю, але поглянь на небо, на ньому дуже багато зірок, а значить завтра буде гарна погода!
2) -Зайчику, ти де мої грибочки сховав?
- Білочко, це твоя подруга Білочка Альфа забрала.
3) - Мама! Поглянь,як тут гарно! -, сказала дочка, дивлячись на каньйон в Кам*янець Подільську
- Так, донечко, тут дуже гарно!!
4) -Олено, ти забрала мій зошит?
- Так, Маріко. це була я.