М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Будь ласка, десять дієслів і 10 прислівників

👇
Открыть все ответы
Ответ:
rada201
rada201
18.05.2023
Я знаю сучасне прислів’я: «Одне добре діло цінніше ста проповідей». Я з цим абсолютно згоден. Мало навчати добру та «читати мораль» іншим. Потрібно ще робити дійсно важливі, корисні для людей справи. А це не всі люди вміють.

Наприклад, багато хто з нас співчуває безпритульним тваринам. Ми любимо подивитися в Інтернеті сльозливі картинки з їхніми зображеннями. Але мало хто годує цих тварин, бере їх до хати, лікує або організовує для них притулок.

Іноді хороші та добрі слова самі собою стають корисною справою. Наприклад, ваш друг чимось засмучений. А ви втішаєте його, даєте корисні поради, просто розважаєте, дякуєте за все, що він вам зробив хорошого. Але все одно слово не має такої ваги, як добра справа. За гарними словами не завжди стоїть справжній корисний вчинок.

Загалом, я вважаю, що доброта - це перш за все діло. До того ж справжній добрий вчинок завжди робиться безкорисливо. Воно чимниться «за порухом душі». Доброта може виявлятися і в малих вчинках, необов’язково у чомусь великому. Наприклад, варто приготувати вечерю втомленій після роботи мамі, захистити слабкого. Або власноруч посадити клумбу у запиленому місті.
Доброта дійсно починається з малого. Хоча з часом людина буде здатна творити і великі справи. Як мати Тереза, наприклад, яка допомагала мільйонам бідних та хворих людей.

Добрі вчинки приностять радість не тільки оточуючим людям, але і тому, хто їх робить. Без добра життя нещасне. На цю тему в народі існує ще одне прислів’я: «Зле тому, хто добра не робить нікому».
4,6(88 оценок)
Ответ:
drunkbear
drunkbear
18.05.2023

Стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе


Кожна людина хоче, щоби до неї гарно ставилися, любили та поважали. Але для того, щоб це бажання здійснилося, треба ставитися до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе. Тобто, не ображати людей, не забувати про своїх близьких та друзів, думати перед тим, як щось сказати, поважати думку інших, адже: «Слово не стріла, а глибше ранить». Тоді людина побачить, що ти до неї не байдужий, і відповість взаємністю. Недарма кажуть люди: «Теплий погляд і лід розтопить».

Я вважаю, що теплі, лагідні слова мають таку ж силу, як сонце навесні. Сонце гріє землю і вся крига поступово тане. Так само і тепле слово - воно розтоплює кригу в серці людини, а саме: образи, сум, гнів, ненависть. «Тепле слово і мертвого підніме», - народна приказка.

Якщо ти будеш використовувати теплі слова та робити хороші вчинки, ти зможеш повернути своїх друзів, які погано думали про тебе. Ти побачиш, що змінив світ.  Ти розтопив кригу зла на землі. Ти зрозумієш, яке прекрасне життя!

Замислись – що саме, яке відношення справляє на тебе приємне враження, а яке – ображає? Майже те ж саме буде радувати та ображати і всіх оточуючих тебе людей. Всім нам іноді необхідно ставити себе на місце іншого, вчитися людяності та емпатії; тоді стосунки з оточуючими будуть набагато кращими і приємнішими.

4,6(99 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ