М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Diana3737
Diana3737
16.08.2021 04:51 •  Українська мова

Напишите 5-7 предложений к тексту яким посушливим видалося літо! від спеки опустили свої ніжні пелюстки ромашки , засумували вишні та груші. -пити, , просила сама земля. і ось скраю блакитного неба виткнувся ріжечок

👇
Ответ:
Yulichka0829
Yulichka0829
16.08.2021
Він з'явився так несподівано, що природа спочатку і не зрозуміла, що трапилось. Але як тільки природа зрозуміла, що на п'яти сонцю наступає дощ, вона неймовірно зраділа і почала кликати його до себе. "Дощику, дощику, скоріш пролий свої прохолодні краплі" - вигукувала вона. І дощ не став зволікати. Він порадував землю рясним дощем. Та таким, про який і ромашки, і груші, і яблуні пам'ятали щк протягом трьох днів.
4,4(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
monsterhi003
monsterhi003
16.08.2021

Відповідь: Д

Пояснення:

У назвах документів і свят з великої літери треба писати лише перше слово (Декларація прав людини, День соборності).

Прикметники з суфіксами -ов-, -ев-, -ів-, -ін-, -ин- (у нашому випадку Шекспірівський стиль) треба писати з великої літери (Петрове подвір’я, Франкові вірші). Але фразеологізми та терміни з такими суфіксами пишемо з малої (езопова мова). А прикметники з суфіксом -ськ- потрібно писати з малої літери (шекспірівський стиль), окрім сполучень на позначення імені чогось, пам’яті чогось (Нобелівська премія).

4,7(1 оценок)
Ответ:
akinfijevsp058du
akinfijevsp058du
16.08.2021

11. Поясніть розділові знаки в последнего реченні. ш. Знайдіть слова з ОРФОГРАМА «Написання разом и через Дефіс складних прікметніків». Поясніть написання. 39. I. Прочитайте текст, перекажіть его українською мовою, вживаючи Однорідні члени речення. Якими частинами мови по-ні с? У лісі уважний погляд людини обов'язково заме- тит роботу «місцевих архітекторів» птиця, звірів, насеко- мих. Це їх притулку, в яких вони рятуються від негоди, ростять дитинчат, та й просто живуть. Найвідомішими майстрами-будівельниками серед диких тварин вважаються бобри. Люди здавна захоплювалися їх умінням будувати будиночки-хатки, споруджувати греблі, створювати ондатра - водосховища. Далека родичка бобра- теж будує хатки, оточені водою. Але її будиночки менше 13 .і зроблені не з сучків, а з водних рослин, очерету і осоки. Сухий і міцний будиночок-дупло видовбує собі труже- нік-дятел. Він не любить старих квартир і кожну весну з- оружает собі нове житло. У залишених дятлами дуплах селяться шпаки, бурундуки, куниці. Великі орли і лелеки, у яких в природі майже немає ворогів, будують величезні гнізда з гілок і хмизу. Гніздо часом важить десятки кілограмів. Багато звірів і навіть птахи влаштовують собі підземні житла нори. Серед них найбільш зразковим будівниц- лем вважають борсука. Його нора з декількома входами тя нется на десятки метрів. У занедбаних борсуками нірках селяться квартиранти: лисиці, єнотовидні соба ки, шакали і навіть дикобрази. Утворюється цілий звері- ний містечко під землею. Багато цікавого можна гати в лісі, в полі, придивляючись до життя живіт- них і птахів. (В. Гусєв.) Комахи комахи; притулок.

4,4(42 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ