М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Визначити вид и особу й час диэслова милуюся

👇
Ответ:
ksusha2001zxtop
ksusha2001zxtop
04.12.2022
Милуюся - недоконаний вид, перша особа однини, теперішній час
4,6(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ната911
Ната911
04.12.2022

1\ «Мені легко було вийти на літературний шлях» - зазначила Леся Українка - «бо я з літературної родини походжу, але від того не менше кололи мене поетичні терни».

2\ «Весною дише від цих віршів...» - писав Іван Франко про твори Олександра Олеся. - «Майже кожен віршик так і проситься під ноти, має в собі мелодію».

3\ «А колегам моїм, письменникам і митцям, перекажіть, що немає вищої цікавішої теми для їхніх творів, як щастя» - просив Володимир Винниченко.

4\ «Музика, спів» - згадувала Ольга Кобилянська - «були одинокою насолодою для нас у маленькому гірському містечку».

5\ Іван Тобілевич зізнався - «Сцена - мій кумир, театр - священний храм для мене».

6\ Григорій Сковорода здивував його такими словами - «Скажіть матінці-цариці, що мені моя сопілка й вівця дорожчі царського вінця».

7\ «Я ще можу не противитись, коли ображають мене як людину» - говорив Михайло Коцюбинський - «але коли ображають мій народ, мою мову, мою культуру, як же я можу не реагувати на це?»

4,7(86 оценок)
Ответ:
valeri0910200
valeri0910200
04.12.2022

Якось під час уроку природознавства ми ходили до великого парку ігати за весняними змінами в природі. Підійшли до озера, а там — двійко лебедів. Прилетіли, як завжди, а тут зима. Плавають посередині, де вода не замерзає. Мабуть, голодні. Тому, як мені здалося, із надією поглядають на людей, очікують їхньої до . Ми швиденько побігли до кіоска, купили хліба й почали кидати лебедям із місточка. Красень-лебідь почав до їжі, лебідка за ним теж, але щось їй завадило. Лебідь повернувся, почав кружляти навколо подруги, пірнати, підштовхувати, але нічого не допомагало. Ми зрозуміли, що лебідка у чомусь заплуталася. Мабуть, хтось кинув у воду сітку, тонку мотузку чи ще щось таке. Якщо птахові не до , він загине. Ми всі захвилювалися, почали пропонувати різн порятунку. І тут я згадав, що мій дядько працює на пляжі охоронцем, там є й човни, і катамарани. Може, він спробує підібратися? На щастя, я застав дядька на місці. Той одразу погодився. Спустив човен на воду, почав підпливати. Лебідь, трохи відпливши, грізно на нього шипів, а лебідка била крильми по воді, намагаючись звільнитися. Дядько Іван поволі наближався, ласкаво умовляв птаху, просив не боятися. І та ніби зрозуміла, підпустила до себе, дала себе розплутати. Ми дуже зраділи й почали їх годувати. І замислилися над тим, чому одні люди живуть бездумно, кидають у воду непотріб, шкодять природі, а інші, навіть ризикуючи собою, намагаються цю природу рятувати.

Объяснение:

4,6(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ