М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ramzi085
Ramzi085
30.11.2021 19:01 •  Українська мова

Автор слов ой яка чудова украинська мова а)микола сингаивський б)грицько бойко в)дмитро билоус

👇
Ответ:
galinamosyagina
galinamosyagina
30.11.2021
Грицько бойко

рпвасопачпачпвчвпявяіаяіярпачсопрсмпрс 
4,5(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ASdoper2006wer
ASdoper2006wer
30.11.2021
Якби хтось прихованою камерою зняв фільм про один день нашого класу.А потім цей фільм розмістив би в Інтернеті, цікаво, змогли б користувачі Інтернету визначити, чи сучасні наші дівчата та хлопці, чи вони з XX століття? Ось я й подумав: що означає «бути сучасним»? За якими такими прикметами можна визначити, представниками якого часу є мої однокласники і я?По-перше, почнемо із зовнішнього вигляду хлопців. У Руслана Бесєдіна, який сидить поряд зі мною за партою, довге волосся. Але такі зачіски мої однолітки носили й раніше, цим нікого не здивуєш. Що ж до одягу – нічого особливого не має: джинси, светрик, кросівки.По-друге, звернемо увагу на деталі. Головне – майже у кожного – мобільний телефон. Кого зараз здивуєш позивними мобільного на уроці? Учителі, звісно,  забороняють користуватися телефоном під час уроку, і учні відключають телефони, та все ж коли-не-коли хтось і порушить заборону.По-третє, на перерві хтось слухає плейєр, хтось списує завдання на урок, яке має бути – не встиг вдома або не зміг зробити; хтось іде до їдальні. Тут, мабуть тільки плейєр є ознакою нашого часу. Я, звісно, міг би сказати ще про комп’ютер. Наша школа підключена до Інтернету і може пишатися двома комп’ютерними класами. Але я вважаю, що це тільки зовнішні деталі, які вказують на час знятих подій. Що ж означає «бути сучасним»? Я вважаю, річ не в мобільному телефоні, і не в комп’ютері, а в тому, що, маючи все це, ми не втратили здатності співпереживати іншим людям, плакати над оповіданням І. С. Тургенєва «Муму», бути чесними, вміти дружити, не зраджувати товаришів, домагатися поставленої мети своєю сумлінною працею.Такі якості були притаманні людям, які жили і в XX, і в XIX столітті. А хіба створені  старшим поколінням шедеври архітектури, музики, живопису, літератури не сучасні? Сучасний талант. І завжди будуть сучасними доброта і порядність.Отже, дивлячись на екран комп’ютера, треба доходити висновків про героїв і сюжету не за зовнішніми ознаками і навіть словами, а за їхніми вчинками.
4,7(84 оценок)
Ответ:
На Русском
Все игроки становятся у одной условной линии (например стены) - очень удобно, например, было играть в беседках в детском саду. Выбирается водящий. Он говорит:
Гуси-гусиКоманда отвечает:Га-га-гаВодящий:Есть хотите?Команда:Да-да-даВодящий:Ну летите!Команда:Нам нельзя.
Серый волк под горой,
Не пускает нас домой.Водящий:Ну летите как хотите, только крылья берегите! После этого вся команда перебегает за вторую условную линию (или к другой стене беседки). Водящий пытается поймать (не засалить, а именно схватить и удержать) какого-нибудь игрока или даже двух. Тот, кого поймали, присоединяется к водящему, и все повторяется сначала, но ловят уже два игрока остальных. Игра продолжается до тех пор, пока непойманным не останется один "гусь" - этот игрок и считается выигравшим.
на Укроінском
 Всі гравці стають у однієї умовної лінії (наприклад стіни) - дуже зручно, наприклад, було грати в альтанках в дитячому садку. Вибирається що водить. Він каже:

Гуси-гусиКоманда відповідає:Га-га-гаВедучий:Є хочете?команда:Так-так-такВедучий:Ну летіть!команда:Нам не можна.Сірий вовк під горою,Не пускає нас додому.Ведучий:Ну летите як хочете, тільки крила бережіть! Після цього вся команда перебігає за другу умовну лінію (або до іншої стіни альтанки). Ведучий намагається спіймати (НЕ засалівшійся, а саме схопити і утримати) якого-небудь гравця або навіть двох. Той, кого піймали, приєднується до водить, і все повторюється спочатку, але ловлять уже два гравці інших. Гра продовжується до тих пір, поки неспійманих не залишиться один "гусак" - цей гравець і вважається виграв.
4,5(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ