М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kusya2003
Kusya2003
17.01.2023 09:33 •  Українська мова

Складіть художню розповідь про те,я ваша родина: білите стелю,переклеюєте шпалери утепляєте до зими приміщення

👇
Ответ:
aminazhum
aminazhum
17.01.2023
Сьогодні ми з батьками вирішили утепляти оселю . Спочатку мама разом з татом поіхали до магазину строй матеріалів , а в цей час ми з бабусею готували різні солодощі : пиріжки , печиво та пряники . Коли батьки повернулися ми почали переклеювати шпалери та білити стіни. Тато вже закінчив з усіма справами ми усією родиною пішли вечеряти .
Ось так чудово ми рровели цей день !
пиріжки , печиво , пряники та переклеювати шпалери і білити стіни - це однорідні члени речення . На всякий случай .
4,7(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Louis12
Louis12
17.01.2023

Катерина: Чула? - Той, як його там, а - Славко, вважає, нібито уроки фізкультури повинні бути обов'язковими! Сам ні геометрії, ні алгебри не знає! А щось там говорить! Лише що і робить - це теревені править!

Юля: Тьху! Катька, а як тоді підтримувати здоровий б життя? Що, вчити теорему піфагора чи теорему Фалеса, якісь там співвідношення? На додаток ж, позашкільного часу в мене (і в більшості) немає на заняття спортом, окрім часу, виділеного зранку на зарядку! Як бути тим дітям, які лише то і роблять, що вчаться в дома, а спортом можуть займатися лише в школі?!

Катерина: Що я тобі тут скажу: їхні проблеми, що немає часу! Хай встають зранку раніше, ніж зазвичай; хай роблять прогулянки щодня! Але Піфагора всі повинні знати! Чула?

Юля: Егеж-то, ти його так і знаєш! Школа - це не те місце, де ти отримуєш істинні знання! Ось, до прикладу, скажи мені, будь твоя ласка, Катя: як довести теорему Піфагора? Яким методом будеш користуватися? У книжці Мерзляка вона доводиться, ще й так доводиться гарно! Ну, скажи-но!

Катерина: Ем... Я-я...

Юля: Ось-ось! Твої знання - це вищою мірою поверхневість! Мій батько говорить, що краще нічого не знати, ніж знати якісь окремі вирвані елементи конкретної науки, та мати ті знання, які ти отримуєш з наукових популярних книг! Так ти ніколи не дійдеш до істини! В тебе немає абсолюту в знаннях! - Тієї первинності, на яку опирається вся вторинність!

Катерина: Що ти верзеш? Який абсолют?! Яка первинст.. як там?

Юля: Первинність! Жах, з ким я товаришую! Як людина може не знати філософії Рене Декарта, тієї людини, яка врятувала від застою науку в 17 столітті! Як не знати цього безпрецедентного фермента в історії! З рештою, ніякого між нами консенсусу не буде! Але фізкультура повинна бути обов'язково! Хоча б тому, що фізична активність позбавляє від депресії, допомагаючи вивільнити з голови погані думки та прийти до ефективних рішень щоденних завдань. Хоча б тому, що заняття спортом покращують імунітет і т.д. Перелік корисності занять спортом - великий!

Юля: Тьху на тебе, ти мені більше - не подруга! Кокетка недороблена!

Катерина: Ну і біс з тобою! Вертихвістка порошенська! Православнута! Що, як твій там Порошенко? Багато зробив для країни? - Корупціонер проклятий! Тим не менш, яка горда ходила, коли приїхав він у місто. Захтіла селфі зробити, і як тільки він обняв тебе - одразу ж і ледь не впала від його обійму! Ось твій-то і спорт! Салага! Котись своїм православнутим, резонерсько-катющинським та чокнутим світом! Віктора Катющика вона слухає! Господи помилуй!...

4,4(18 оценок)
Ответ:
demorgan512
demorgan512
17.01.2023

Объяснение:

По суті, лінгвістичний паспорт слова - це його фонетичний та лексико-граматичний розбір. Кожне слово можна розділити на морфеми, аналізувати їх за до фонологічної транскрипції. Також можна використати фонетичну і морфологічну транскрипції. Важливо ще зробити дефініційний розбір, щоб зрозуміти в якому контексті те чи інше слово можна вживати. І, на додаток, можна зайнятись етимологією слова (вона робиться перша). Із вище щось там написаного, давай зробимо (умовний) план і додамо ще декілька важливих пунктів:

Лінгвістичний паспорт слова:

Вказати етимологію слова.Вказати до якої частини мови слово відноситься.Надати чітке дефініційне значення слову. Тобто вказати в яких областях науки воно може використуватися та, якщо слово має таку особливість, вказати декілька визначень цього ж слова. Зробити транскрибування: фонологічне, фонетичне та морфологічне.Дати приклади використання.
4,8(89 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ