М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kuanova2005
Kuanova2005
27.08.2021 05:18 •  Українська мова

Варіант а. протягом 1-2 хвилин виголосіть промову, яка починалася б такими словами: «якби я був чарівником, ». використайте дробові та збірні числівники.

👇
Ответ:
Arinacoco
Arinacoco
27.08.2021

Відповідь:

Якби я був чарівником, я би використовува свої здібності на поміч іншим. Для початку, я вирішив би екологічні проблеми в світі, такі як забруднення навколишнього світу. Лише в Київській області, по підрахункам в 2009 році, в атмосферне повітря було викидено дев'ять цілих п'ять десятих тонн шкідливих речовин на один квадратний кілометр. Я би зробив акліматизацію рослин, які внаслідок господарського впливу людини, зникли зовсім. Двоє моїх друзів дуже хворіють, тому я б вилікував їх, та багато інших людей. Я б назаважди видалив з цього світу табак, та інші наркотичні рослини. Я б міг легко боротися зі злочінністю, до бідним та хворим. Але треба не забувати про баланс всесвіту. Слід все ж таки пам'ятати, що якщо десь щось виросло, то ще десь воно загинуло. Лікуючи когось, в цей самий момент хтось інший може захворіти невиліковно. Але б я, в силу своїх можливостей, робив би усе, щоб люди були щасливі, більше посміхались. Якщо кожен з нас буде робити хоч по одній добрій справі в неділю, ми самі станемо чарівниками, хоча і без магії, і зробимо когось щастливими.

Пояснення:

4,5(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kolyanikolay200
kolyanikolay200
27.08.2021
Чутливою була душа Тараса Шевченка. Пекучого болю завдавали поетові-гуманісту страждання народу, безмежною ненавистю до гнобителів було сповнене його серце. Саме тому одним з перших залунав голос митця проти воєнних дій російського уряду на Кавказі в XIX столітті. У контексті творів російських письменників, які возвеличували "покорителей Кавказа", вражаючим протестом сприйнялась поема генія України "Кавказ", у якій автор не тільки виступив проти надмірної жорстокості завойовників, а й засудив загарбницьку політику самодержавної Росії.
Іван Франко назвав поему "Кавказ" "одним величезним вибухом чуття". Справді, імпульсом до написання цього твору стали емоції і переживання автора з приводу подій, що відбувалися на Кавказі, і загибелі в бою його товариша Якова де Бальмена. Саме звістка про смерть друга стала поштовхом до створення поеми. Таким чином, у творі розкривається тема особистого переживання ліричного героя, що переплітається з переживаннями, викликаними політикою геноциду царського уряду на Кавказі.
Автор вдається до прийому перевтілення ліричного героя, внаслідок якого створює монолог колонізатора, що є пародією на царські маніфести, які вихваляли Російську імперію. Колонізатор закликав приєднуватися до імперії, в якій все є і багато чому можна навчитися: "зорі лічити", "гречку сіяти", і програвати людей в карти або "по закону" продавати. Засобами пародії автор в монолозі колонізатора розкриває сутність політики і світосприйняття царського уряду. Так, колонізатор щиро дивується, чому народи не "повинні платити за сонце", а далі вихваляється, що у них все є: МОЖНО ???
4,8(60 оценок)
Ответ:
ulyanan260801
ulyanan260801
27.08.2021

 Навесні хата ожила, дихнула на повні груди своїми свіжо вибіленими стінами. Скоро Великдень. Останні дні посту добігають кінця, а це кличе усіх готуватися до наближення величного свята. Свята, що наповнить хату радісними голосами дітей та онуків, що мов ті птахи повертаються на весні до своїх гнізд, так і діти спішать до своїх батьків. Спішать до свого дитинства, до рідних стін, до своїх спогадів.

        Той хто не покидав батьківського дому так гостро не відчуває любові до нього та до своєї родини, як той хто полишив його. Будучи на відстані т починаєш згадувати кожну картинку на стіні, вишиті рушники над образами, тебе манить запах свіжого хліба, який мама щойно витягнула з печі. А вишневий цвіт усні засипає тебе білою віхолою, сонячні промені освітлюють рідне подвір'я. Ти просинаєшся і розумієш, щоце був сон. Ти ідеш у своїх справах, а думка про рідний дім непокидає тебе і ти вже на настінному календарі ставиш відмітки про прожиті дні, як знак, що ти на один день наближаєшся жо своєї мрії. Мрії відчинити двері свого дому, обійняти найрідніших людей та глибоко вдихнути запах свого дитинства - своєї батьківської хати.

4,5(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ