М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Daniil2305
Daniil2305
14.04.2022 01:18 •  Українська мова

Склады й запыши тречення з поданными словосполученнямы так,щоб утворився текст.жыты в лиси,осиннего дня,сухе лыстя,вымостыты гниздечко,принесты грушок,наколоты на голки, знайты яблукчко,спокийно зымуваты

👇
Ответ:
RageTeenage
RageTeenage
14.04.2022
Ты сам(а) понял(а) чё написал(а)
4,5(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Викусик183
Викусик183
14.04.2022
Іноді шкільні перерви дуже і дуже нудні . І вони повині бути веселішии та цікавішими , адже перерва це якраз той маленький відривок часу , під час якого можна відпочити  . Також можна робити плакати та вішати їх у школі на стіни або вікна. Ці плакати можуть бути тематичними , наприклад : Українські письменники , сучасна музика , шкідливі звички тощо. Також на перерві можна включати музику через колонки які розвішані по коридорам . Ще також можна на великій перерві зробити таке шоу як "Караоке на перерві " . І переможцю видати якись приз . 
Гадаю якщо зробити шось одне з цього то в нашій школі перерви будуть набагато цікавіші та веселіші . 
4,8(6 оценок)
Ответ:
dribinl41
dribinl41
14.04.2022
Несподіване рішення запропонували французькі дослідники з НДІ ім.Паскаля французького Національного центру наукових досліджень.Новий біопаливний елемент використовує вироблювану рослиною хімічну енергію для перетворення її в електричну.Цей пристрій може працювати протягом всього часу, поки рослина жваво, таким чином, даний вид енергії можна вважати абсолютно екологічним і, головне, поновлюваним. Біопаливний елемент, розроблений французами, оснащений електродами, які використовують в якості палива кисень і глюкозу. Для того, щоб «батарейка» запрацювала, даний елемент імплантується в рослину. У рамках дослідження для цього використовувалися кактуси.Дослідники довели, що чим більше активні в рослині процеси фотосинтезу (тобто, чим більше світла рослина отримує), тим більше ефективно працює нова 'батарейка'.У перспективі подібні технології можна буде використовувати не тільки на рослинному матеріалі. Так, подібні досліди будуть проводитися і на предмет використання хімічних процесів, що відбуваються в людському організмі. У перспективі це означало б, що існує можливість застосування даних технологій для, наприклад, енергетичного підживлення кардіостимуляторів та інших життєво важливих для людини об'єктів.
4,4(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ