М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ghujftu
ghujftu
15.07.2021 05:32 •  Українська мова

Запишите числительными словами, поставив их в нужном падеже и согласовав с ними существительные. на 89(города) высадили красные и белые розы. максимальная глубина озера свитязь составляет 58,7(метр). удостоверения вручили 426(депутатов) для 9265(житель) столицы в этом году будут построены квартиры. флешмоб был подготовлен 1243(участник)

👇
Ответ:
ket174
ket174
15.07.2021
Составляет пятьдесят восемь целых семь десятых метра
вручили четырехстам двадцати шести депутатам
для девяти тысяч двухсот шестидесяти пяти жителей
одной тысячью двумястами сорока тремя участниками
4,4(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
strekoza7
strekoza7
15.07.2021

На мою думку, будь-яка проблема — це випробування, а ні люди неоднаково їх долають.

Для одних це змога змінитися на краще, стати сильнішим, упевненішим. Для інших певне випробування долі стає фатальним, вірячи у власні сили, вони або й не намагаються розв’язати проблему, або після кількох невдалих спроб занепадають духом, опускають руки, не шукають іншого шляху подолання перешкод.

Прикладом того, як під тягарем нерозв’язаних життєвих проб лем людина може поступово деградувати, перетворитися я «пропащу силу», може слугувати герой роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного та Івана Білика Чіпка Вареник. Утративши землю та зневірившись у справедливості влади Чіпка пішов злочинною дорогою.

Взірцем подолання випробувань долі, загартування характер) є життя та творчість української поетеси Лесі Українки. Борючись із недугою, вона довела всьому світові, що будь-які труднощі можна подолати. Лесі допомагало в цьому життєве кредо, яке вона пронесла, як свічку, дорогою життя:

Так! я буду крізь сльози сміятись,

Серед лиха співати пісні,

Без надії таки сподіватись,

Буду жити! — Геть думи сумні!

На прикладі з власного досвіду я переконалася, що люді гідно долаючи складні проблеми, стає сильнішою, більше вір у свої сили, глибше відчуває підтримку людей. Так, моя мама, не повністю одужавши після аварії, почала вести активний сік життя: через півроку повернулася на роботу, до своїх учнів та колег, які їй у всьому допомагали.

Отже, кожна проблема — це можливість змінитися. Якими буз зміни, залежить передусім від самої людини: якщо вона сильна духом, то зміни будуть на краще, а якщо ж слабка — на гірше.

4,6(66 оценок)
Ответ:
Dar2002
Dar2002
15.07.2021
Немає нічого сильнішого за материнську любов. Любов до дитини надає матері стільки сил, що немає майже нічого неможливого для матусі, яка виховує, ростить та захищає своє дитя. По всьому світу мільйони матерів плекають своїх дітей, незважаючі на усілякі труднощі та негаразди. 
Якщо мати живе у бідності, вона останній окраєць хліба віддасть дитині, а сама ляже спати голодною. Мільйони матерів тяжко працюють, щоб нагодувати своїх дітей, купити їм одежу та взуття, вилікувати, якщо вони хворіють, дати найкращу освіту. Коли дитина хвора, мати зробить усе, що тільки можна, щоб вилікувати дитину, навіть якщо надії на одужання немає. Якщо дитина опиняється у небезпеці, то мати буде захищати свого сина або доньку до останньої краплини крові. Тому материнська любов - найсильніша річ у світі.
4,5(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ