М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
driftsmuk1
driftsmuk1
20.03.2023 00:38 •  Українська мова

Провідміняти числівники 20,30,40,70,80,

👇
Ответ:
Данил268905
Данил268905
20.03.2023

Н.в.-двадцять . тридцять

Объяснение:

Р.в.-двадцятьох. тридцятьох

Д.в.-двадцятьом. тридцятьом

Зн.в.-двадцять. тридцять

Ор.в.- двадцятьма. Тридцятьма.

М.в.-на двадцятьох. На тридцятьох.

Н.в.- сорок. Сімдесят.

Р.в.-сорока. сімдесятьох.

Д.в.-сорока. сімдесятьом.

Зн.в.-сорок. сімдесят.

Ор.в.-сорока. сімдесятьома.

М.в- на сорока. На сімдесятьома.

Н.в- вісімдесят.дев'яносто.

Р.в- вісімдесятьох. Дев'яноста.

Д.в.-вісімдесятьом. дев'яноста.

Зн.в.-вісімдесят. дев'яносто.

Ор.в.-вісімдесятьома. дев'яноста.

М.в.-на вісімдесятьох. На дев'яноста.

4,8(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kolianazarenko
kolianazarenko
20.03.2023
Ще в давні часи люди прекрасно розуміли силу і значення слів в житті людини.

Можливо, вам відома знаменита філософська притча про трьох «ситах» Сократа. До знаменитого давньогрецького мудреця прийшов знайомий, який хотів розповісти йому про одне його одного. І тоді Сократ попросив «просіяти» його розповідь через три сита»: правди, добра і користі. Виявилося, що вести, які приніс знайомий Сократа, не цілком правдиві, погані і не принесуть ніякої користі. Тоді славетний філософ запитав його, навіщо йому знати те, що має намір сказати йому знайомий.

В алегоричній формі притча віщає нам про роль слова в житті людини. Згадайте рядки російського поета Вадима Шефнера, говорять про те, що «словом можна вбити, словом можна врятувати». А чи завжди ми обережно і виважено підбираємо слова, пам'ятаючи, як багато вони значать в людському житті? Чи пам'ятаємо те, що слово - це не просто символ, а щось більше?

З найдавніших часів люди намагалися говорити, використовуючи певні правила, коротко і ясно. На глиняних табличках шумерів ще в IV-II тисячоліттях до нашої ери знайдено настанови про те, як вести себе в розмові. У ті далекі часи люди розуміли, що не можна говорити в роздратованому стані, бо потім доведеться каятися.

«Закони Ману», що являють собою давньоіндійський збірник поведінкових норм, свідчили, що не можна вимовляти слова в пригніченому стані. Недозволено словами уязвлять або лякати інших.

На стародавньому Сході вважалося найбільшою образою піти, не дослухавши до кінця.

Грубі словесні образи, посилені образами і душевними переживаннями, можуть викликати серйозні захворювання. Злі слова несуть негативну енергетику, завдаючи шкоди людській психіці.

На противагу їм добрі, теплі слова і побажання пам'ятаються роками, привносять гармонію і спокій у людську душу. Але, на превеликий жаль, у сучасному житті ми часто забуваємо або не хочемо говорити ласкаві і ніжні слова. Як було б здорово, якби люди не соромилися і не забували дякувати один одного, говорити красиві компліменти.

Нам Богом дано великий дар - мову, з до якого ми спілкуємося і передаємо інформацію. Не можна забувати про велику відповідальності у поводженні з ним.

Слова мають величезну силу, яку можна використовувати на благо людини. Адже саме вони - «одяг» наших думок, що визначають якість тих умов, в яких ми живемо.
4,6(15 оценок)
Ответ:
Belcard
Belcard
20.03.2023
Так, мені дуже подобаеться літо, теплі сонячні промені зігрівають Землю. Коли жара нестерпна, приємно виїхати за місто і погуляти в лісі. Поля зелені. Улітку природа оточує нас усіма видами квітів: веселі кульбаби, тюльпани, прекрасні троянди, ніжні маргаритки. Іноді влітку стає спекотливо і повітря дуже задушливе. Полегшення звичайно приносить гроза. Небо раптово вкривається темними хмарами і чується віддалений гуркіт грому.

Пізніше яскраві спалахи блискавки супроводжуються ударами грому і починає лити дощ. Після грози повітря на диво свіже і дуже часто можна бачити красиву дугу в небі, що називається веселкою. Діти люблять літо найбільше, тому що влітку в них довгі канікули. Їм не треба ходити до школи і тому в них багато вільного часу. Вони можуть грати з друзями в дворі, читати чи дивитися телевізор. Тому літо — дійсно гарна пора.

4,6(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ