М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

2.укажи рядок, усі слова в якому – власне українські а козаччина, будинок, віхола, граматика б дітлашня; бентежити, линути, гай в громада, чарівний, навпростець г держава, прем'єр, республіка, вибагливий 4. укажи речення, яке містить архаїзм а до криму ходили по сіль чумаки, їх мажі – у дикому полі. б вдивляюся в чумацький шлях - шлях зоряний із-за лиману. в одягну з бабусиної скрині вишиту сорочку — їй сто літ! г за селом — роздолля, мов рушник, розшите. 5. укажи речення, яке містить застаріле слово а де байрак, там і козак. б козакові воєвода — велика невгода. в легше вовком орати, ніж козаком проти козака воювати. г козак із пригорщі нап’ється, а з долоні пообіда. 8. укажи речення, яке містить діалектне слово а краще горобець у жмені, як журавель у небі. б ластівка день починає, а соловей його кінчає. в видно в пави по носі, що бродила в просі. г не вороні купіль, а крукові мило. 9. укажи речення, у якому вжито офіційно-ділову лексику а комп'ютер, дисплей, стратосфера - ці та багато інших термінів увійшли в повсякденний побут. б показовими були парламентські слухання, присвячені відзначенню в україні і світі 200-річчя від дня народження тараса шевченка. в де б я на світі не була, ти зі мною, україно! ти моя мати, що дала мені мову солов'їну. г резюме являє собою короткий виклад найбільш важливих для потенційного роботодавця фактів вашої біографії.

👇
Ответ:
kravcukpolap08qwd
kravcukpolap08qwd
13.02.2021
3 В
4 а
5 а
8 в
9 б
100 відцотків правда
4,6(6 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DeadAsted
DeadAsted
13.02.2021
-Здоров Олю!
-Привіт Вітю!
-Як справи? Що нового? - поцікавився Вітя.
-Все добре, нового в мене те, що з'явився в мене котик - похизувалась Оля.
-О, це добре, а як ти його назвала? І скільки йому років? - запитав Вітя.
-Його звати сніжок і йому 4 місяці! - розповіла Оля.
-Круто! - відповів Вітя від захвоту.
-А в тебе що нового? - запитала Оля.
-А мені тато купив гарного велосипеда, і тепер я вже не пішохід! Буду на ньому до школи прибувати! - з нетерпінням сказав Вітя.
-Ну, тоді добре, зустрінемось в школі! Бувай!
-Бувай! - крикнув Вітя.
4,4(27 оценок)
Ответ:
ElizabethFoxEl
ElizabethFoxEl
13.02.2021
Прислівник відповідає на питання де? як? коли? куди? якою мірою? 
Багато людей плутають прислівник і прикметник. мена прикметники і прислівники можуть мати подібне лексичне значення. Наприклад: легкий — легко; швидкий — швидко; вчорашній — вчора.Однак прикметники і прислівники — самостійні частини мови, що виконують в реченні різні функції і мають різні морфологічні характеристики. Їх аналіз дозволить уникнути складнощів у визначенні понять «прикметник» і «наречие», а також виявити відмітні особливості кожної з цих частин мови.
4,6(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ