Гарне питання, не тільки філософи, а й прості люди, також шукають відповідь на це запитання( .)Я () вважаю, що його не можна просто знайти(.)Таке відчуття, що хтось підготував нам усе, а ми просто будемо слухатись когось. Це не правильно, так бути не може! Невже хтось зробив для Стіва Джобса комп’ютер, а може Стівену Гокінгу хтось розповів про теорію чорних дір? Ні, вони самі це зробили, (віднайшли), вираховували. Ніхто не зробить за вас діло, але саме ви вирішуєте що далі робити. З одного боку( ) це гарно, коли ти вирішуєш свою долю, коли ти складаєш свій життєвий шлях, але треба і тут знати обмеження, бо інколи ти можеш узяти свою долю, та відправити її на працю до брудного заводу, де живуть від зарплати до зарплати, а може відправиш її взагалі, Бог знає куди…
Також пам’ятайте про інших людей(.)( Інколи) , йдучи до успіхів, ми, самі цього не (бачучи), втоптували інших у бруд, зіпсувати їхній життєвий шлях, тому ( ) треба намагатися бути кращим ніж всі, але при цьому не втоптувати їх у бруд, розрізняти самовдосконалення, самоповагу від наглості.
Обирати вам, зробити свою долю так, щоб про вас написали у підручниках з історій( ) так, аби можна було розповісти дітям, чи тихо прожити і тихо померти…
Я звичайно не вчителька , але де виправила поставила дужки , а ти вирішуй.Намайбутнє, старайся не робити таких довгих речень , там буде багато помилок
Ранньої осені цвіте багато рослин. У соснових лісах земля вкривається суцільним килимом з квітучого вересу. Цвіте пижмо, продовжується цвітіння деяких видів дзвоників, цмину піскового тощо. У вологій лісовій підстилці можна знайти різноманітні гриби - сироїжки, білі, маслюки, лисички, польські. Біля пеньків - сімейства опеньок.
На луках можна побачити квітучими різні види конюшини — лучну, повзучу, польову (котики), волошки лучні, деревій, куколицю білу, оман британський.
На водоймах продовжується цвітіння стрілолисту, сусака. Інколи вдруге зацвітає калюжниця.
Серед квітучих рослин пустирів найчастіше можна побачити цикорій, глуху кропиву пурпурову, гикавку тощо.
На полях багато квітучих грициків, суріпиці..
Восени вдається часом гати повторне цвітіння дерев - каштана та плодових. Друге цвітіння найчастіше гається у посушливі роки, особливо після жаркої і сухої весни, у зв'язку з тим, що частина поживних речовин лишається невикористаною. Інколи причиною другого цвітіння можуть бути сильні і тривалі дощі.