М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
мили241
мили241
06.03.2021 18:27 •  Українська мова

Написати твір як я ставлюсь до лесі українки

👇
Ответ:
faton63
faton63
06.03.2021
Коли говорять про "жіночої поезії", то під цим, бути може не завжди справедливо, розуміють тільки рис особливої ​​чувствітельності.ю задушевності, м'якості, часом - доброти і милосердя. Багато що з цього є у Лесі Українки. Здавалося доля весь час відчувала волю Лесі Українки до життя, її мужність і завзятість. Характер поетеси формувався в постійній сутичці з хворобою за право жити, діяти, творити. Вона пристрасно любила музику, але змушена була відмовитися від гри на фортепіано. Вона тягнулася до знань, але не могла отримати систематичної освіти і тільки завдяки широкому, світлого, видатному розуму і незвичайним здібностям стала образовеннейшім людиною, чия ерудиція в різних областях - від поезії до філософії, від економіки до всесвітньої історії - вражала всіх, хто зустрічався з ній. Поетеса пристрасно бажала, щоб слово її зрівняне бойової сталі. Для поетики Лесі Українки характерна єдність зорових і звукових уявлень. Її емоційний мова багата порівняннями, метафорами, алегоричними уподібненнями. Серце поетеси було поїстінне вогненним. Вона вміла самоотвнрженно любити добро, але також пристрасно ненавидіти зло і соціальну несправедливість. Скільки гнівних і лютих слів направила вона проти зачинателів кривавих воєн, жорстоких деспотів. Її лірика, завжди насичена живою думкою, в той же час сповнена безпосередністю почуттів і непідробної схвильованості. У самому стилі її віршів звучить ораторська, логічно відточена мова, і погляд її завжди спрямований у майбутнє. Так, іноді поетеса переноситься в "прийдешній вік": в колі щасливої ​​родини дід розповідає про життя людей у ​​минулому, тобто за часів Лесі Українки. І ця розповідь звучить немов "страшна казка": Так, дітки, світ наш вільний, милий Темниця здавався давнім людям; І справді був він нам тоді темницею: Нерідко був ярмом народ народові, У кайданах слово вільне журились, Полчеловечества людьми не кликали, Завзято йшов війною брат на брата ... Це устремління в майбутнє - джерело її життєствердною поезії. Леся Українка прожила 42 роки. Вона народилася 25 лютого 1871 року в Новоград-Волинському і померла в ніч на 1 серпня 1913 року в місті Сурамі, в Грузії. Біографія поетеси, як правильно зазначив один із її сучасників, міститься в її творах, а не в переліку зовнішніх фактів. Дитинство і юність, проведені головним чином на лоні української природи (Волинь, Київ, Полтавщина), принесли поетесі гостру, гарячу любов до батьківщини. У ліриці Лесі Українки, в її поемах і драмі-феєрії "Лісова пісня" ця любов виражена і в ясній симфонії пейзажних замальовок, і в прихильності до простої людини, і в глибокому знанні українського фольклору. З дитячих років захоплювали поетесу старовинні народні обряди, веснянки, хорові пісні, "щедрівки", мелодії і тексти яких вона запам'ятовувала і записувала. З великою мужністю та наполегливістю Леся Українка творила до останнього дня життя. Так.
4,8(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
azik55
azik55
06.03.2021

Подруга пообіцяла зробити презентацію, але так і не зробила.

-Настю, ну що, як там презентація.

-Яка презинта... Ааа! Ой!

-Ти що, її не зробила?

-Та ні, ні, ти що! Просто я... я... я зробила, але в мене флешка зламалась.

-Шкода. От халепа. Що ж мені тепер робити?

-Ой вибач, мені час. Я пішла.

На наступному уроці Настя показала свою презинтацію і подруга зрозуміла що з флешкою все добре.

-Чому ти мені збрехала?

-Я?

-Так ти.

-Ой, та вона раптово... того... сама полагодилась.

-Тоді дай, будь ласка, я на перерві вчительці покажу.

-Ой, та може пізніше?

-Просто скажи мені що ти не зробила моє прохання.

-Я... Я? Я зробила... але там...

-Ех, усе з тобою ясно.

Висновок такий- говоріть правду, адже все таємне згодом стає відомим.

4,6(82 оценок)
Ответ:
kannaaa
kannaaa
06.03.2021

Щасливим мене роблять деталі: щира подяка незнайомих людей на вулиці після моєї незначної до маленькі перемоги рідних; банальна, але така приємна фраза «ти мені небайдужий»; весняне сонце, яке рідко радує нас своїм сяйвом в березні. Ловлю себе на думці, що такі, на перший погляд, незначні епізоди з життя й створюють той самий стан, коли відчуваєш себе «на сьомому небі». А ще – дуже гріють душу ті приємні моменти, що трапляються випадково і неочікувано.


Намагаюсь частіше дякувати рідним і близьким за те, що вони просто є. Для мене – це думки, сказані в голос, а вони можуть, бодай на мить, щиро посміхнутись. Важливо робити щасливішим не тільки себе, а й оточуючих, бо вони є також частиною нашої життя


Прости чем смогла

4,6(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ