Відредаговано
Батько був дуже ніжний часто обнімав мене цілував. Також батько любив дітей бавився зі мною і з чужими дітками любив жартувати завжди був оптимістом. У розмові часто вживав приказки. На всі дитячі фільми чи у цирк теж водив мене батько. Та найбілеше мені запам'ятався фільм «Сорочинський ярмарок».
Коли мені було сім років, батько на літо відіслав нас із мамою у село, звідки був Остап Вишня. І це теж дуже врізалось у мою пам'ять. Потім, перед війною, він два літа одвозив мене в Полтаву до тітки, яка жила на околиці міста. У будинку, де ми жили у Харкові, під нами були крамниці, а тому цілий рік у дворі стояли коні, які привозили туди товари.
На сьогоднішній день можна з впевненістю стверджувати, що Інтернет став невід’ємною складовою нашого життя, існування нашої урбаністичної цивілізації. Навіть ті, хто був супротивником використання досягнень сучасних технологій у нашому повсякденному житті сьогодні побачили ту користь, яку приносить людям Всесвітня павутина. Та констатувати, що новітні технології викликають однозначну реакцію у наших сучасників, представників різних соціальних та вікових верств населення, ніяк не вірно. Лише той, чия професійна діяльність чи повсякденне життя пов’язані з використанням досягнень комп’ютерних технологій, добре розуміє, наскільки суперечливі можуть бути оцінки такого явища, як Інтернет. З одного боку це:
Більш, ніж технічне середовище Інструмент для самовираження. Революційно нове явище, яке прийшло на зміну традиційним засобам тиражування і публічного поширення інформації. Осередок вільних від цензури прогресивних ідей, своєрідна Мекка свободи слова та інтелекту. Надзвичайно велика бібліотека. Нове великомасштабне і легкодоступне джерело знань. Зручний засіб самоосвіти.З іншого боку Інтернет – це:
Такий собі “фоновий шум” інтелектуальної людської діяльності. Засіб безконтрольної пропаганди. Місце, засиджене любителями порнографії, недоброякісної реклами та легкої наживи. Інформаційний смітник. Засіб програмування дітей і підлітків, який перетворює їх в віртуальних монстрів.Можна було б ще довго перераховувати достоїнства та недоліки Всесвітньої павутини, але вище перелічені чинники досить повно представляють різноманітну палітру думок сучасного суспільства про Інтернет. Сьогодні людство вже вкотре вирішує, наскільки гарно і наскільки погано те, що Інтернет проник в усі сфери нашого життя. Прихильники впровадження новітніх технологій у наше життя акцентують увагу на тому, що Всесвітня павутина надає змогу отримати доступ до будь-якої інформації, доступ до цінностей культури і мистецтва, доступ до величезної кількості наукових, художніх і розважальних матеріалів. Але в той же...
час Інтернет надає доступ до інформації, яку можна вважати небезпечною або розпусною, інформації, яка може негативно впливати на психологічний стан молодого покоління.За впровадження Інтернету сьогодні виступають технічні фахівці та представники професій, яким існування Інтернету значно полегшило робочий процес до до досягнути кращих результатів у своїй діяльності. Не менш популярним та незамінним Інтернет став для тих, хто займається самонавчанням та прагне підвищити свій науковий та загальнокультурний рівень. І звісно, незамінним він став як надзвичайно зручний засіб різноманітних розваг, доступ до яких може отримати будь-хто.
Проти Інтернету виступають ті, хто хвилюється за здоров’я майбутніх поколінь, бо щоденне спілкування з комп’ютером погано впливає на стан організму, до того ж зменшується час, який люди раніше витрачали на фізичну працю та зайняття спортом. Крім того, Всесвітня павутина значно зменшила живе спілкування та замінила його на спілкування у всіляких чатах та на форумах. Те ж саме можна сказати при книжки та театр.
Той, хто любить читати, ніколи не проміняє звичайну книжку не бездушний монітор комп’ютеру. Бо електронні сторінки ніколи не замінять насолоди від перегортання паперових сторінок. Неможливо відмовитися від запаху тільки надрукованої книги та від змоги читати її у будь-яких умовах. Не замінить Інтернет і театру, бо цій вид мистецтва перш за все базується на присутності глядацької аудиторії, яка і створює надзвичайну атмосферу, поєднуючи актора с глядачем. Лише живе спілкування, лише знаходження в театральному залі дозволить в повній мірі зрозуміти творчі задумки режисера та акторського колективу. Тому я вважаю, що яким би розвинутим не став Інтернет, які б технології не приходили на до користувачам, звичайне телебачення, театр та книги Всесвітня павутина ніколи не