М'ясо, в'язати, п'ятнадцять, лягати, в'яне, в'ється, пам'ятник, здоров'я, безслав'я, осерддя, з'юрмитися, від'їхати, об'єм, з'їхати, без'ядерний, безініціативний, сюрчить, знання, розв'язка, зоря, буря, п'ють, надвечір'я, пір'їна, узгір'я, моряк, гарячий, повір'я, довір'я, бур'ян, б'ється, м'ята, людяний, під'юджувати, об'єднати, розмякнути, п'явка, черв'як, духмяний, ув'язнений, зобов'язання, сім'я, Водоп'янов, оловяний ,осердя, медвяний, в'юн, об'їзд, риб'ячий, здоров'я, оборати, передсвятковий, пір'їна, цвях, здиблювати, слов'яни, різдвяний, торф'яний, кам'яний, оленячий, знічев'я, нез'ясований, дірявий.
Объяснение:
Объяснение:
У своїй передмові до українського видання творів Сект-Екзюпері Євген Сверстюк писав, що для утвердження своїх істин автор зробив усе, що міг; він їх вистраждав життям і створив у згоді з ними модель свого життя. І. О. Синиця пише, що мовна поведінка – це частина загальної поведінки людей і вона свідчить як про рівень розумового розвитку, так і про рівень виховання, вона репрезентує людину загалом. Улас Самчук якось писав, що він ставив раніше і зараз ставить собі досить, як на письменника, виразне завдання: хоче бути літописцем українського простору в добі, яку сам бачив, чув, переживав
односкладні означено-особові: 1. Відмикаю світінок скрипкoвим ключем 6. Затули свої очі долонями cліз,12. Йдемо крізь ніч, крізь бурю у степу. 15. яким вогнем спокутувaти мушу хронічну українську доброту?!односкладні неозначено-oсобові: 13. На шиї пришельцям вдягли запa-хyщі вінки.17. На щастя чужинцям дали амулети в дорогу.
односкладнi безособові 9. Вже немає ні хвилі, ні хмар..14. Уже нема квітучої долини . 10. Мені холодно тут. 16. A мені ж, може, просто хочеться щастя, тугого й солодкого. як шоколад.