М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
9955Х
9955Х
05.08.2020 04:23 •  Українська мова

Продовжити розповідь сьогодні видався морозний день.білий сніг сліпить очі.мереживом висить на дереві іній. важко в такі зимові дні пташки добувати їжу.ось горобці

👇
Ответ:
sfsv4641de2r
sfsv4641de2r
05.08.2020
...невгамовно викльовують останні ягідки з майже голих кущів. Не зосталося нічого. Старій горобчихі потрібно було дбати про своїх горобенят, тому їй не залишилося нічого окрім як шукати їжу на твердій небезбечній для малих створінь поверності. І ось диво, вона побачила ціле гроно червоних рум'яних ягід, що лежали на землі й чекали пока їх хтось підхопить. Але не так швидко, легка здобич лежала на подвір'ї шибеника й хулігана Захара, тому пташку чекала пастка, вона попала в капкан й прищемила собі лапку. Турботливу матір непокоїла жахлива доля майбутнього своїх діток. Аж ось,диво, поруч проходив добрий сусідський хлопчик Сашко. Він почув жалібні звуки прохання на до й, побачивши бідненьку, звільнив її з пастки. Пташкі було важко поворухнутися, тому хлопчик взяв її на руки й вони разом знайшли горобине гніздо. Згодом Сашко приніс безліч зерна і ягід пташкам, маленькі горобенята радісно защебетали, дякуючи юнакові. Відтепер вони друзі. 
4,8(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
misha20042
misha20042
05.08.2020

Доля рослин в природному царстві дуже велика. Так розпорядилася природа, що рослини не мають органів мови, тобто не вміють говорити. Якщо уявити собі таку фантастичну ситуацію, що рослини заговорили б, то про що б вони розповіли нам?

Насамперед вони повідали б нам про те, що добре знають самі:

“Ми з’явилися на Землі давним-давно. Ми пройшли довгий шлях, перш ніж стати тими, якими ви нас бачите. Це зараз ми такі красиві і різні: хвойні, листяні, квітучі, в’юнкі, а колись давно були дуже скромними і непомітними. Наші предки розповіли нам багато, а ми це добре запам’ятали. Перші наші представники були одноклітинними і жили виключно у водному середовищі. Але роки йшли, світ змінювався, ми розвивалися, і заполонили всю планету Земля. Ми стали великими завойовниками суші. І це дуже добре. Адже та роль, яку ми виконуємо на нашій планеті, дуже істотна. Саме ми, зелені рослини – єдине джерело кисню на Землі, саме нам належить головна роль у формуванні атмосфери Землі, без якої ніщо живе існувати б не могло. Ми – унікальна фабрика первинного органічного речовини.

Населення нашої планети росте, споживання ресурсів збільшується. Ми, рослини, потрібні людям і тваринам все в більшій кількості. Люди і тварини вже протягом тривалого часу вживають нас в їжу і тим самим отримують необхідну енергію. Наш внесок у справі підтримання життя на Землі величезний “.

Далі рослини продовжили і сказали б наступне:

“У нас з вами один спільний дім – планета Земля. Ми дуже любимо наш будинок і цінуємо його. Нас, рослин, в цьому будинку багато. Але ми не вміємо ходити, бігати, захищатися. Часом нам потрібна до , і чимала.

Ми просимо не робити руйнівних дій там, де це зовсім не потрібно. Не нашкодь! Це один з головних законів всього живого.

Деякі наші види знаходяться на межі зникнення. У вас, у людей, є Червона книга. Наших представників у ній чимало. Вони на межі зникнення. Червоний – яскравий, в чомусь навіть закличний колір. Ми закликаємо зберегти життя нашим рідкісним видам.

Ми, рослини, – це зелене багатство країни. Розумна людина відноситься до багатства дбайливо. Бережіть нас! Ми намагаємося, докладаємо всіх зусиль для того, щоб життя на Землі була здоровою, комфортною і щасливою.

Давайте разом боротися за красу і здоров’я! “

4,8(44 оценок)
Ответ:
liliaseeee
liliaseeee
05.08.2020

в наш час комп ютерізації, може здатися, що книжки   більше не потрібні. різну інформацію майже без проблем можна знайти в інтернеті.

але не можна забувати , по-перше, що які б захищені не були екрани моніторів, вони все одно шкідливі для очей. по- друге, що може зрівнятися з почуттям відкриття, коли у твоїх руках з являється новенька книжка. ще пахуча від друкарської фарби.

а по-третє, ніхто не каже, що не потрібно користуватися інтернетом. іноді неможливо знайти книгу ні на полицях бібліотек, ні у магазинах. тоді, дійсно, комп ютер-непогана заміна.

але все ж таки, книжка-краще джерело знань. бо в ній лише те, що автор бажав нам сказати. і ніяких реклам та непотрібних сайтів, без яких неможливо навіть уявити інтернет.

4,4(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ