М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Pikasso07
Pikasso07
11.07.2020 12:38 •  Українська мова

Домопожіть скласти речення : 2 речення означено-особові 2 реченя реозначено-особові 2 речення узагально-особові 2речення безособові

👇
Ответ:
норрд
норрд
11.07.2020
Означено-особове : Люби життя у боротьбі щоденній. Сяду перед дітьми за стіл.
Неозначено-особове: Його впізнали. Світло у домівках погасло.
Узагальнено-особове: вище себе не скочиш. За битого двох небитих дають.
Безособові: З хатинки видно Україну і всю Гетьманщину кругом.
Пахне сіллю малиною в лісі
4,6(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nast60
nast60
11.07.2020
Ява і Павлуша були дуже вигадливими. Вони навіть хотіли провести метро в селі. Ставились вони до цього дуже серйозно, але люди не розуміли їх вигадок. Рідні оцінювали це, як хуліганство. Коли ці веселі вигадники вирішили копати метро, то в нього впала свиня. Ой, і дісталося ж Яві і Палуші!  А ще, вони вирішили влаштувати бій биків. Лише взяли вони для бою зовсім не биків. В результаті ця історія теж закінчилася невдачею. Ява і Павлуша були великими фантазерами. Павлуша навіть в одній з пригод назвав себе Робінзоном Кукурузо. Багато ще веселих ситуацій було в творі з цими веселими друзями. 
4,8(70 оценок)
Ответ:
alinakim3
alinakim3
11.07.2020

Кашта́н — рід рослин родини букових.

Це дерева заввишки до 35 м або чагарники, інколи карликові (до 35 см). Об'єднує вісім близьких між собою видів, поширених у країнах Середземномор'я, Гімалаях, у Північній Америці, на Кавказі. Один вид зростає на Чорноморському узбережжі Кавказу і в Закавказзі, а в Україні культивується.

Опис:

Гілки простерті, молоді — опушені, червонувато-бурі. Листки широколанцетні, шиловиднозагострені, по краю пилчасто-зубчасті. Суцвіття — вгору спрямовані довгі сережки, що розвиваються після з'явлення листків. Тичинкові квітки з 5–6 роздільною оцвітиною, 10–12 тичинками, рудиментом зав'язі, жовтуваті, зібрані 3-7 квітковими дихазіями, що сидять у пазухах приквітків. Маточкові квітки зеленуваті, здебільшого по три, оточені спільною обгорткою і розміщені або в окремих сережках, або у нижній частині спільних (з маточковими та тичинковими квітками) сережок, оцвітина 5–6-лопатева. Обгортка при плодах шкіряста, шипувата, з одним-трьома горіхами.

4,7(16 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ