1. При невиконанні даного пункту договору замовник зобов'язується виплатити в розмірі 0,1% вартості готової продукції штраф за зберігання продукції. 2. У зв'язку з передачею об'єкта у відання МП "Волгопроммаш" і наданих розрахунків виділити 200 млн рублів. 3. Своєю чергою Підрядник несе матеріальну відповідальність за пошкодження енергосистеми, що знаходиться у віданні Замовника в повному обсязі. 4. Під час роботи спеціалістів виконавця замовник забезпечує робочими місцями в приміщеннях АТС і вимірювальними приладами. 5. Датою передачі власності вважається дата зарахування грошових коштів за всю партію на розрахунковий рахунок постачальника. 6. Термін гарантії нормальної роботи продукції встановлюється з дати підписання акта про прийняття сторонами закінчених робіт в повному обсязі. 7. Кожна зі сторін має право припинити дію Договору, повідомивши не менш ніж за 20 робочих днів іншу сторону письмовому вигляді.
Еллінізм став примусовим, тобто досягнутим в результаті запеклих війн, об’єднанням стародавнього грецького і східного світів, що раніше розвивалися окремо, в єдину систему держав, що мали багато спільного в соціально-економічній структурі, політичному устрої, культурі.
В результаті об’єднання стародавнього грецького і східного світів в рамках однієї системи з’явились особливе суспільство і культура, котрі відрізнялись власне від грецького і східного суспільного устрою і культури і були синтезом елементів стародавньої грецької і східної цивілізацій, котрий дав якісно нову суспільно-економічну структуру, політичну надбудову і культуру.
Объяснение:
Далі вам треба виділити межі простих речень у Вашому складному реченні. Для цього квадратними дужками покажіть перше просте речення [Весна охоче роз'ятрить вашу печаль]. Тепер ми робимо його розбір:
1 - речення умовно просте, двоскладне, поширине, повне, неускладнене, стверджувальне.
Далі виділяємо круглими дужками межі наступного простого речення (щоб молодими легіонами мчати, не обертаючись уперед повз вас туди). Робимо його синтаксичний розбір:
2 - речення умовно просте, односкладне, безособове, поширене, повне, ускладнене дієприслівниковим зворотом, стверджувальне.
Тепер виділяємо круглими дужками останнє просте речення (де ще залишились подекуди сніги). Робимо його синтаксичний розбір:
3 - речення умовно просте, двоскладне, поширене, повне, неускладнене, стверджувальне.
Також вам треба підкреслити головні і другорядні члени речення. Однією лінією ви підкреслюєте слова "весна", "сніги", двома - "роз'ятрить", "мчати", "залишились", хвилястою лінією - "охоче", "вашу", пунктиром - "печаль", штрих-пунктиром - "молодими легіонами", "не обертаючись уперед повз вас туди", "ще", "подекуди".
Якщо знадобиться накреслити схему, то спочатку намалюєте квадратні дужки, потім поставите кому, намалюєте круглі дужки зі словом "щоб" усередині, а після цього - ще одну кому, круглі дужки зі словом "де".