М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Відгук про прочитану книгу ''маруся" квітка-основяненко

👇
Ответ:
LoKotRon2017
LoKotRon2017
17.06.2021
Повість "Маруся"-одна з моїх улюблених.Маруся-головна героїня твору,викликала в мене глибоку симпатію і співчуття,також дуже сподобався її суджений Василь.На жаль,твір закінчується смертю Марусі.Це була не дівчина,а справжній янгол,як казав Марусін батько.В наш час не зустрінеш таку дівчину.Всім бажаю мати таку подругу,наречену,доньку,як Маруся.Також бажаю справжнього кохання,яке було між Василем і Марусею,і щоб не було ніяких перешкод такому коханню.
4,4(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
PollyDraw11
PollyDraw11
17.06.2021

Сьогодні я знайшла на своєму чердаку зошит. Моя мати говорила, що він здійснює бажання. Мені так стало весело, що я хотіла показати всім і всм дати згадати по бажанню. Але мої батьки, що це дуже драгоцінна річ і, що вона передаєтся з мені з давних часів.

Цей зошит був червоного кольору. Я дуже любили цей колір декілька сторінок були вже заповнені. Було написано:"хочк щоб моя бабуся була здорова", "дуже хочу щоб матуся буда завжди веселою І тепер я зрозуміла яка ціна цього предмета.

Також було правило писати пером, та писати бажання з душею.

Стільки вистаче?

4,7(54 оценок)
Ответ:
Raf4ik15
Raf4ik15
17.06.2021

Тема: складнопідрядні речення

Бачимо, що в середині двох головних реченнь, є інше речення, яке називають складнопідрядним реченням, у нашому випадку, воно ще й сполучникове (сполучник "що") ("що купується") тому у першому головному реченні ми можемо виділити підмет - зміни , присудок - приводять, далі сполучник "що" (яке по суті з'єднує перше головне речення із підрядним). Також можемо ще сказати, що слово "що" - продукція, яка купується - присудок в цьому підрядному реченні. Далі, коли підрядне речення закінчилось ми знову виділяємо комою, для того щоб показати, де кінець. Далі 2-е головне речення підмет попит, присудок називають

Надіюсь, що до з відповіддю^^

4,4(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ