М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напиши 3 прислів'я з числівниками сім,сьомий

👇
Ответ:
1) Сім п'ятниць на тиждень 
2) Сім потів зійде
3) Сім рязів відміряй, один раз відріж
4,6(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
invisiblefibers
invisiblefibers
16.08.2022

Патріотизм – досить цікаве для вивчення явище. Говорячи простими словами, патріотизм означає любов до своєї батьківщини, до своєї країни з боку людини і її внутрішня згода в деяких випадках визнати інтереси країни вище своїх власних інтересів. Не варто плутати патріотизм з націоналізмом, який визнає найвищою цінністю не країну в її різноманітті, в тому числі і національному, а націю.

У сучасному світі існує дуже багато модних явищ і течій. Якщо говорити про Україну, то треба визнати, що найбільш модними тут є скоріше одяг б життя або суспільний статус, а не патріотизм. Серед українців досить багато людей, які бажають нашій країні добра, але це бажання небезкорисливо, адже всі ці люди вважають, що в хорошій країні і їм самим буде добре. Причиною такої ситуації є вплив на Україну західноєвропейських країн і того життя, який панує там. Згідно західноєвропейської ідеї, найголовнішою цінністю вважається людина й її благо, а країна створена для того, щоб це благо людині забезпечувати. З цього виникає ідея про те, що людина не повинна відмовлятися від власних благ та інтересів в ім’я країни, адже це країна створена для її обслуговування, а не вона створена для обслуговування країни. Тому ні про який реальний патріотизм і його моду в Україні не може бути й мови. У той же час, якщо поглянути на держави, які знаходяться на схід України на карті світу, можна помітити, що там патріотизм дійсно більш популярний. Україна знаходиться між двома великими центрами впливу – західна Європа і Росія, кожен з цих центрів впливу нав’язує нашій країні певні ідеї, в тому числі присутність патріотизму з боку Росії або відсутність патріотизму з боку країн західної Європи.

4,6(43 оценок)
Ответ:
larryzw17
larryzw17
16.08.2022
Мої бабуся і дідусь живуть у селі. Біля їхнього будинку ростуть дерева, кущі, городина. Є також вільна ділянка, на якій щовесни саджають картоплю. 

Цього року ми з батьками приїхали допомагати бабусі і дідусеві саджати картоплю. Увечері напередодні було вирішено, що працювати на городі будуть лише чоловіки, а жінки готуватимуть обід. Отже рано вранці я, тато і дідусь вийшли на роботу. З собою ми несли дві лопати і одне відро, щоб носити в ньому картоплю. Картопля для посадки вже була на ділянці. Це тато приніс її у той час, коли я закінчував сніданок. 

Дідусь почав копати. Він робив невеличкі ямки. Виходив рівний рядок ямок, одна поруч із другою. У цей час тато пересипав з мішка картоплю у відро і приніс його мені. Я повинен був кидати в кожну ямку, що викопав дід, по одній картоплині. Робота спочатку здалася мені дуже простою і легкою. Але, коли тато теж взявся за лопату і почав копати, я захвилювався. Батько і дід копали вдвох, а я клав картоплю один. Чи встигну? Але мої побоювання були марними. Дідусь похвалив мене і сказав, що я все роблю правильно та швидко. Коли у кожній ямці першого ряду вже лежало по картоплині, тато і дідусь почали паралельно до першого ряду копати другий. При цьому, копаючи ямки у другому ряді, вони кидали землю на ямки першого, засипаючи посаджену картоплю. 

Ми працювали до обіду. За цей час ми посадили п'ятнадцять рядків. Мама і бабуся приготували нам борщ. Мені здалося, що це був найсмачніший борщ у моєму житті. 
4,5(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ