М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Розкажіти про правила дорожнього руху для велосипедистів,використовуючи подані слова: везуть.вивчення.далечінь.дерево.дівчинка.заборонено.керувати.крилатий.нахилитися.обережно.триматися.

👇
Ответ:
PolinaLass
PolinaLass
28.05.2020

велосипедист, що рухається проїзною частиною, є повноправним учасником дорожнього руху! він, відповідно, зобов'язаний знати й дотримуватися правил дорожнього руху.  велосипедист може здійснювати будь-які маневри, не заборонені правилами. маневри на проїзній частині мають бути передбачуваними й зрозумілими іншими учасниками дорожнього руху.

вимоги до велосипедистів, що рухаються по проїзній частині

1. рухатися по проїзній частині на велосипедах дозволяється особам, що досягли  14-річного віку.

2. велосипед повинен мати справні  гальма, звуковий сигнал, бути обладнанимсвітловідбивачами: спереду білого, позаду червоного, по боках жовтогарячого кольору.

3. велосипедисти повинні рухатися по велодоріжках, а якщо їх немає —  по крайній правій смузі  проїзної частини, в один ряд (також можна їздити по узбіччю (* узбіччя — виділений конструктивно або суцільною лінією дорожньої розмітки елемент автомобільної дороги, що прилягає безпосередньо до зовнішнього краю проїзної частини, розташований з нею на одному рівні й не

призначений для руху транспортних засобів, крім випадків, передбачених правилами дорожнього руху. узбіччя може використовуватися для зупинки й стоянки транспортних засобів, руху пішоходів, мопедів, велосипедів (за відсутності тротуарів, пішохідних, велосипедних доріжок або у випадку неможливості пересуватися по них ), не заважаючи пі.

виїжджати з крайньої правої смуги можна для виконання об’їзду перешкод (припаркованих машин, ям тощо).

4.  якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, велосипедистимають поступитися дорогою  іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.

5.  для руху по проїзній частині колони велосипедистів мають бути  розділені на групи (до 10 велосипедистів  у групі) з дистанцією 80–100 м між  групами.  велосипедисти у групах повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху.

6.  під час руху по проїзній частині, перед зупинкою, перестроюванням,

поворотом або розворотом велосипедисти зобов'язані  подавати попереджувальні сигнали:

• поворот або перестроювання праворуч: витягнута права рука (мал. 1);

• поворот або перестроювання ліворуч: витягнута ліва рука (мал. 2);

• зупинка: піднята догори будь-яка рука 

4,5(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
1. ОБЛИЧЧЯ: кругле, овальне, велике, мале, веселе, сумне, зажурене, невелике, продовгувате, вилицювате, миловидне, сим­патичне, цікаве, виразне, спокійне, вольове, суворе, похмуре, добре, зле, розумне, мудре, бліде, веснянкувате.
2. ЛОБ: високий, низький, відкритий, великий, малий, випуклий
3. БРОВИ: хвилясті, прямі, чорні, руді, широкі, вузькі, довгі, короткі
4. ОЧІ: карі, ясні, зелені, коричневі, широкі, зіркі, великі, малі, блакитні, сірі, круглі, вузькі, добрі, глибоко посаджені, примружені, сині, голубі, чорні, сяючі, ро­зумні, уважні, добрі, ніжні, суворі, привітні, хитрі, лукаві, задумливі.
5. НІС: прямий, курносий, кирпатий, довгий, короткий, широкий, тонкий, великий, маленький, горбатий, орлиний.
6. РОТ: великий, малий, широкий, вузький, довгий, короткий
7. ВОЛОССЯ: пряме, кучеряве, хвилясте, довге, коротке, густе, рідке, жорстке, м'яке, шовкове, неслухняне, розкуйовджене, блискуче, світле, чорне, каштанове, русяве, біляве, темне, руде, сиве.

ТЕКСТ:
У мене кругле обличчя. Лоб високий і відкритий. Над великими очима в’ються чорні хвилясті брови. Ніс короткий і широкий. Весела усмішка прикрашає широкий рот. Довге кучеряве волосся зібране в косу.
У мене овальне обличчя. Мій лоб не є високим. Над широкими зеленими очима знаходяться прямі брови. Ніс у мене малий, а рот – великий. На голові русяве волосся. Воно коротке, але густе.

(Якщо що, текст змінюй в залежності від зовнішності)
4,8(64 оценок)
Ответ:
gshshagag
gshshagag
28.05.2020

снує багато прислів'їв та пісень про те, що таке дружба, яка вона повинна бути і про поведінку справжнього друга. Однак повноцінне уявлення про це поняття має лише той, хто був другом і мав його. Справжній друг - людина, якій можна довіряти. Якщо відбувається щось серйозне, що залишає за собою враження, незабутні відчуття або гіркий досвід, то про це можна розповісти другу. Він у свою чергу підтримає і поділиться своїм досвідом або думками з цього приводу у відповідь. Він ніколи не стане розповідати іншим і переінакшувати факти - в цьому і полягає дружба. У довірі і підтримці нема кого вузького маленького світу.

Варто розуміти, що дружба - розкіш. Знайти її непросто, а це означає, що друзів багато бути не може. "Не все те золото, що блищить" - Говорить народне прислів'я. На життєвому шляху можна зустріти десятки хороших знайомих, які будуть з вами люб'язними, ввічливими, навіть до якщо це знадобиться. Але розкажуть вони про невдалий життєвий досвід, особистих питаннях і проблемах, "тарганах в голові"? Тому не варто плутати дружелюбність і послужливість з дружбою. Ще один важливий елемент дружби - безкорисливість. Справжній друг ніколи не стане наживатися на ваших ідеях, почуттях, планах і грошах.

На своєму життєвому шляху я зустрів тих, кого можу назвати своїми друзями. Знайомих було багато, але друзів у мене всього двоє. Ми намагаємося проводити разом якомога більше часу. "Друг пізнається в біді" - Говорить народна мудрість. Я ж вважаю, що дружба пізнається і в радості. За роки нашої дружби разом ми зустрічали чимало радості і горя. І за цей час звикли у важкі моменти ділити біль і горе на трьох, а в хвилини радості - множити її натроє. Я б хотів, щоб і мої знайомі, як і я, дізналися, що таке справжня дружба.

 

4,5(63 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ