Соловей із вороною (ПІДМЕТ) в одному лісі (ОБСТАВИНА) живуть (ПРИСУДОК), свої пісні по-різному співаючи (ОБСТАВИНА, виражена дієприслівниковим зворотом)
- Привіт, Михась! Що зараз робиш? Підемо гуляти? - Привіт, Петрику. Зараз не можу, мені твір написати треба. Годину вже намагаюся хоч щось сформулювати, але не вдається. Жодної ідеї... - А тема яка? Може, до чимось. - "Чи буває брехня благородною?" - Цікава тема. І як ти вважаєш, буває чи ні? - Та як же ж брехня може бути благородною? Це ж брехня! Брехати погано, чи не так? - Так, але я вважаю, що бувають випадки, коли без брехні не обійтися. Є випадки, коли брехня буде навіть благородною. - І які ж? Наведи приклад! - Наприклад, я чув, що лікарі брешуть важко хворим людям, щоб вони вважали, що надія одужати у них є, і чимала. При тому людина може бути на порозі смерті, але, якщо вона буде сподіватися на одужання, їй може стати краще. Вірогідність цього не дуже велика, але вона є. Тому я вважаю, що в такому випадку брехня буде благородною. - Про це я не знав. Дякую за ідею! Тепер я швидко напишу твір. - Добре. Коли напишеш, подзвони мені - може, й погуляти встигнемо. Добре, бувай. - Бувай.
1)б...,. 2)б . ... 3)а 4)а 5)г... 6)г 7)б/в/г 12)неосвітлене приміщення ще не освітлене приміщення 13)впадати в очі побілілий наболіле питання виписати журнал.. який тікає який зупинився який гає бажаний результ 11)намальована художником картина статуя,прибрана для музею,сяє від блиску народна пісня Галичини,оспівана в думах і піснях 17) почорнілий,побілілий лий,змарнілий,повеселілий,пожовтілий,заколотідий,обгорілий,спітнілий,зарослий відцвітаючі,зеленіючі,працюючі,сплячі,палаючі,думаючі написаний,прочитаний,збудований,переритий,розбитий,намальований,вимитий 18)к(и)дати,в(и)падок,в(і)рші,в(і)ршів,(о)лень,сп(и)на,немає час(у),щ(и)пці,гр(о)шей,др(о)ва,ф(о)льга,к(у)рятина,будем(о),д(о)нька,р(е)шето,з(а)гадка/заг(а)дка 16)не писаний неспіймана не придбаного не куповане( за це речення гарантію не даю)
в одному лісі (ОБСТАВИНА)
живуть (ПРИСУДОК),
свої пісні по-різному співаючи (ОБСТАВИНА, виражена дієприслівниковим зворотом)