М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
TANJASELIK
TANJASELIK
21.04.2021 09:41 •  Українська мова

На місці крапок вставте потрібні букви, а також пропущені розділові знаки. а зерно в золотавому коло..і на ст..блині ій як навмисне гойдалося. воно золоте промі..я в себе увібрало росою ..мивалося силою запасалося. хліб ніби промовляє любіть мене, шануйте, ї..те та здоровими буд..те!

👇
Ответ:
ksenkalow4nhp
ksenkalow4nhp
21.04.2021
А зерно в золотавому колоссі на стеблині золоченій, як навмисне, гойдалося. Воно золоте проміння в себе увібрало, росою вмивалося. силою запасалося. Хліб ніби промовляє: " Любіть мене, шануйте, їжте та здоровими будьте!"
4,5(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
poldin04
poldin04
21.04.2021
Кожна людина на землі має свою мету і бажання її досягти. Кожне суспільство має свої моральні цінності, що передаються з покоління в покоління. «Не хлібом єдиним живе людина», — це одна з моральних засад, що існує в суспільстві. Людина досягає гідного розвитку тоді, коли вона дбає не тільки про матеріальні речі. Справді: чи можуть дім, машина, дача самі по собі творити духовну культуру? Звичайно, ні. Матеріальні речі є лише помічниками для культурного зростання. А духовний розвиток дають людині шанування родини, збереження духовних традицій, відданість у дружбі, закоханість у рідну мову, рідну пісню. Коли людина дбає про духовне, вона сама стає кращою, у неї поліпшуються стосунки з довколишнім світом і вона стає успішною в усіх своїх починаннях.
4,8(77 оценок)
Ответ:
smitty1337
smitty1337
21.04.2021

Як часто можна чути «Не хлібом єдиним живе людина». Ці слова взяті з Біблії. Їх сказав Ісус.

Так воно і є. Людина не лише фізіологічна істота. Вона має потребу не лише у хлібі, але й у духовних речах. Тільки так вона може розвиватись та ставати кращою.

 

Краса врятує світ.

І справді, краса врятує світ. Людям подобається усе, що гарно. Гарний одяг, гарні речі, гарна природа. Навіть є таке лікування, коли приписують красиву природу. Від прекрасного людина сама стає кращою. У відносинах, у цінуванні мистецтва, природи. Тому, що краса має великий вплив на внутрішній світ людини.  

4,8(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ