М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aniadark
aniadark
15.06.2021 10:06 •  Українська мова

1. дієприслівниками є всі слова рядка а співаючі, принісши, захищаючи б випікши, танцюючи, розмито в стрічаючи, зробивши, міліючи г цілуючи, здоланий гаючи 2. частку не з дієприслівником треба писати окремо в реченні а я не не/здужаю, нівроку, а щось такеє бачить око, і серце жде чогось (т. шевченко). б не/копавши криниченьки, водиці не пити (нар. творчість). в не/знаючи, мовчи, а знаючи, не кричи (нар. творчість). г він сидів замріявшись не/відриваючи очей від широководдя (гр. тютюнник). 3. одиничний прислівник не потрібно виділити комами в реченні (розділові знаки пропущено) а діти поснідавши вирушили на прогулянку. б зміст статті можна переказати не перечитуючи. в чоловіки почали працювати не рук. г учитель попросив михайла відповісти стоячи. 4. розділові знаки правильно вжито в реченні а так, тримаючи, руку в руці якийсь час і вони (с. скляренко). б сашко, нічого не відповівши, повернувся й почав збирати квіти (о. гончар). в леся, лежачи під ковдрою чула як у садку сонно зітхав між гіллям вітер (м. олійник). г мати марія сидячи, біля дочки чує як у галі пашать щоки (є. гуцало). д тут ліс кінчився, і на роздоріжжі стирчала, похилившись низько на бік стара корчма (м. грушевський ). 5. граматично правильне закінчення речення «вивчаючи іноземні » а учитель рекомендує школярам робити нотатки б кожного дня дізнаюся щось нове та цікаве в необхідно виконувати вправи з граматики г велику роль має усне спілкування д ретельно повторюються слова та вирази 6. потребує редагування речення а кущі буйно розрослися, створюючи приємний затінок у спеку. б прозорі хвилі тихо шуміли, котячись на берег. в готуючи вечерю, мати слухала останні новини. г діти, утомившись від виснажливої спеки, швидко заснули. д слухаючи музику, виникло бажання співати. завдання 7, 8 має на меті встановлення відповідності. до кожного рядка, позначеного цифрою, доберіть відповідник, позначений буквою, і впишіть цю букву в таблицю (2 б) 7. установіть відповідність між суфіксом і дієсловом, за якого можна утворити дієприслівник. 1 –учи а бачити 2 -ачи б прибігти 3 -вши в настати 4 -ши г плакати д зазнавати

👇
Ответ:
eldiraelf
eldiraelf
15.06.2021
Аце точно правильно
4,7(41 оценок)
Ответ:
neverr
neverr
15.06.2021
1в 2 а 3 в 4 б 5 в 6 а 7 1б 2а 3г 4б
4,7(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Deer22
Deer22
15.06.2021

Дитинство – це безтурботність, веселість, радість кожної людини. Згадуючи про своє дитинство, ми ніколи не можемо сказати, що воно пройшло для нас погано або що нам було нудно. Це завжди хороші, добрі і щасливі спогади нашого життя. Ми ростемо, вчимося життю, починаємо усвідомлювати реальність саме в цьому віці. Саме тому в школу починають ходити з віку 6-8 років. Ми краще запам’ятовуємо алфавіт, таблицю множення, правила мови та інші корисні відомості. А діти, які вперше прийшли до школи, ще відчувають себе дітьми. Вони приносять іграшки, ляльки та машини із собою на заняття, і не усвідомлюють що це вже, хай і маленька – щабель до початку дорослого життя.

Дитинство – це свобода, коли немає ніяких обов’язків, проблем і турбот. Багато дорослих часто говорять: «Як добре бути маленьким! Можна спати, скільки хочеш, можна прокинутися, підійти до вікна гати, як люди поспішають по своїх справах, слухати, як шумить місто за вікном. Весь день можна грати в різні ігри: в хованки – і ховатися де завгодно, в догонялки – тікати, наприклад, від бабусі. Потім можна гуляти на свіжому повітрі, грітися на сонечку, лежати на травичці і насолоджуватися свободою. Але це тільки мрії, дитинство ніколи не повернеш! »

4,8(9 оценок)
Ответ:
asyamilos
asyamilos
15.06.2021

Моя кімната невелика, але дуже затишна. Мені дуже приємно і зручно тут, бо є все, що мені необхідно. Кімната квадратної форми, дуже світла, тому що велике вікно виходить на південь. Перед вікном стоїть тасьмовий стіл з настільною лампою, поряд з нею — підставка для ручок і олівців. У шухлядах столу я зберігаю зошити та інші шкільні речі. Біля столу — стілець, на якому я сиджу, коли роблю домашнє завдання. Коло правої стіни поряд зі столом — книжкові полиці з моїми улюбленими книжками і шкільними підручниками. Далі — шафа для одягу. З іншого боку вікна розташований мій спортивний куточок — шведська стінка, поперечина, на якій можна підтягуватися, щоб тренувати руки, а також шкіряна боксерська "груша". Тут я роблю ранкову зарядку. Біля цієї ж стіни стоїть моє ліжко, точніше, розкладений диван. Коли до мене приходять друзі, його можна скласти, щоб зручно було сидіти. На стіні над диваном висить невеличкий килим. Постільна білизна зберігається в комоді, що стоїть у кутку. На комоді сидять мої пухнасті м'які друзі: ведмедик, заєць та собака з одним вухом. На стіні над комодом — кілька моїх малюнків. На підлозі лежить килим сіро-зеленого кольору. Шпалери на стінах кімнати світло-зелені, меблі зі світлого дерева. Ось такий у мене в кімнаті інтер'єр.

4,5(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ